וונדליזם חמור בגן ילדים חרדי

יהונתן מאיר
ז' אלול ה'תשע"ט 07/09/19 1
פריצה ומעשי וונדליזם חמורים ומזוועים ביותר התגלו במוצאי שבת במעון 'מרשמלו' החרדי שנמצא במתחם בזק לשעבר. מדובר בנזק של מאות אלפי שקלים לציוד חדש ויקר הרסו ובזזו מכל הבא ליד שפכו אקנומיקה וחומרים חריפים קרעו מזרונים ושברו ציוד רב.

מעשי וונדליזם מהסוג הנמוך והשפל ביותר התגלה במוצאי שבת במעון מרשמלו בהנהלת  העסקן הליטאי הרב אליהו גולדברג. המתחם נמצא⁩ במתחם בזק לשעבר בבית שמש. מדובר בנזק של מאות אלפי שקלים לציוד חדש ויקר הרסו ובזזו מכל הבא ליד שפכו אקנומיקה וחומרים חריפים קרעו מזרונים ושברו ציוד רב.

תושבים חרדים בעיר הוותיקה מוסרים כי אי אפשר להתעלם מההסתה הקיימת בעיר, ומתודלקת גם בצל הבחירות לכנסת. העניין שגיע לידי ביטוי בכתבה של עיתון מקומי בסוף השבוע, שציטט תושבים מרחוב בר אילן בעיר הוותיקה שהעידו על "השתלטות חרדית" על "כפיה דתית" ועל כך שילדי והורי המשפחות החרדיות מלכלכים את הרחוב והבניינים ואינם משלמים ועד בית.

מעון "מרשמלו" הוא מעון ילדים חדש ומפואר, שנפתח רק בתחילת השנה לילדים חרדיים מרחוב הרצל בבית שמש הישנה ורחובות הסביבה. ולומדים בו עשרות ילדי גן. 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • חודש שלם ציבור חרדי של 200 משפחות מבר אילן מוחה על דברים שכואבים לו בצדק ובדין, ולא פגע והזיק ולו פעם אחת ברכוש ציבורי או פרטי, ההיפך בדיוק: המשטרה ציינה לשבח מס' פעמים את ההתנהגות המופתית של המוחים ולכך נתנה למחות ולהתקרב ללא הפרעה מצידה.
    תושבי השכונה החילוניים מצדיקים את המאבק מול העירייה, ומייחלים לפתרונות נאותים בשטחים ציבוריים ולא בתוך הבניינים שלהם ושלנו.
    כל המסיתים למיניהם הנם אנשים אלימים וחסרי תרבות מינימלית אשר מעשיהם יעידו עליהם יותר מאלף מילים.