חשש לחיי אדם: חיפושים נרחבים ביער הנשיא

יוסי לוז
כ"ג שבט ה'תשפ"א 05/02/21
בשעות הלילה הוזעקו כוחות החירום ליער הנשיא הסמוך לעיר בעקבות דיווח של עוברי אורח על צעקות לעזרה שנשמעו מהמקום • בשעות הלילה המאוחרות, לאחר חיפושים נרחבים, בשילוב מסוק משטרתי, והערכת מצב שהתקיימה, החיפושים נפסקו וחודשו הבוקר לאור יום
צילום: יחל"צ עציון-יהודה
צילום: יחל"צ עציון-יהודה

כוחות החירום פועלים החל משעות הלילה המאוחרות אמש לאיתור נעדרים ביער הנשיא הסמוך לעיר, בעקבות צעקות לעזרה שנשמעו על ידי עוברי אורח במקום. בעקבות תנאי מזג האוויר ותנאי השטח, תחת גשם רצוף וקרקע בוצית,  החיפושים נפסקו בשעות לילה מאוחרות והתחדשו עם זריחה, תחת אור יום.

מדוברות המשטרה יחל"צ עציון יהודה (מחוז ש"י מרחב יהודה) נמסר, כי " מתנדבי יחל"צ עציון-יהודה פעלו במשך שעות בסריקות ביער הנשיא סמוך לבית שמש, בשיתוף פעולה עם מד"א, איחוד הצלה, כיבוי,  מג"ב, משטרה ומסוק משטרתי, בעקבות דיווחים שהתקבלו על  צעקות לעזרה שנשמעו על ידי עוברי אורח במקום.

לאחר הערכת מצב, כאמור, הופסקו החיפושים בשעות לילה מאוחרות ואלו חודשו הבוקר תחת אור יום, כאשר בסריקות השתתף גם מסוק משטרתי.

נכון לשעה האחרונה לא ברור מה התקדם עם החיפושים והאם כוחות החירום העלו דבר בחכתם, או שמא מדובר בקריאת שווא. לכשיצא עדכון נוסף מטעם המשטרה נעדכן.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.