טו-בשבט: מחנֶיוּדה בבית שמש

משה כהן
ט' שבט ה'תשע"ט 15/01/19
מיני מחנֶיוּדה: הנכדים רועי ושרון דור שלישי בענף ממשיכים את המסורת באהבה גדולה בבית שמש כנסו לסיור וירטואלי בחנות הכי יפה וטעימה במרכז המסחרי של רמה אלף
הכי זול , הכי איכותי - מיני מחנֶיוּדה
הכי זול , הכי איכותי - מיני מחנֶיוּדה

הדבר הכי בולט במיני מחנֶיוּדה הוא המגוון הענק של המוצרים המוצגים בסדר מופתי ומזמין, ממש שוק קטן בתוך חנות אחת, פירות יבשים, פיצוחים,תבלינים,קטניות,חמוצים ועוד מגוון מוצרים אורגניים ובריאים... לאוהבי הסושי מחכה כאן הפתעה, מוצרים איכותיים בכשרות מהודרת להכנת סושי ביתי מעולה, ולא פחות חשוב במחיר סביר וקל ל"עיכול". 

רוב המוצרים בחנות בהכשר בדץ העד"ח, עוד תמצאו כאן מחלקת אפיה מדוגמת, מחלקת חלוות (כן יש דבר כזה), יינות משובחים, אגב את כל תערובות התבלינים מכינים ממש כאן, ואפשר לטחון כמעט הכל החל מקפה ועד "קמח שקדים". לא מזמן שמעתי אפילו סיפור על "חמוציות אמריקאיות" מיוחדות שמוסיפות לכל סלט טעם מקפיץ ובריא, הסתבר שאפשר להשיג אותן רק במחנֶיוּדה שלנו.

מסורת עושים באהבה

את סוד ההצלחה של חנויות ה"דיסקאונט" (הנחה) התחיל הסבא ניסן יחזקל יחד עם בנו אברהם בשוק מחנה יהודה המיתולוגי והמתחדש בירושלים, כאמור הנכדים דור שלישי בענף קמעונאות המזון מיישמים הלכה למעשה את הנוסחה המנצחת של הוזלת מחירים כתוצאה מהורדת פערי התיווך בין היצרן לצרכן. פער המחירים הוא כ- 10-15% והוא יכול לחסוך כ- 300 שקלים לחודש מסל קניות משפחתי של כ- 2000 שקלים.

כנסו לסיור הוירטואלי ... במיני מחנֶיוּדה

 

 

המחירים המיוחדים לטו בשבט הבעל"ט

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.