טענות המשטרה. מי צודק?

יהונתן מאיר
כ"ב סיון ה'תשע"ט 25/06/19
הבוקר התקבלה תגובת המשטרה בנוגע לסיפור שמסעיר את בית שמש ואת החברה החרדית כיצד היו אמורים להתנהג עם המפגין המבוגר והנכה בהפגנת ה"עדה החרדית" אמש

האירוע הקשה שהתרחש אמש בו במהלך פינוי ההפגנה שנערכה אמש ברמה בב נפגע יהודי נכה ומבוגר זכה לגינויים קשים מקיר  לקיר ואכן תגובת המשטרה לא איחרה לבוא.

מדוברות המשטרה מחוז ירושלים נמסר בשעות הבוקר כי בשעות האחרונות מופץ ברשתות החברתיות סרטון מתוך הפגנה בלתי חוקית לפני מספר שעות בעיר בית שמש: 

כפי שניתן לראות בתיעוד שפורסם ובזה המצורף, מדובר במפגין שחסם את הכביש בכוונת תחילה, יחד עם מפרי סדר אחרים במטרה למנוע מעבר ותנועת רכבים, לשבש את חיי התושבים, הכל תוך שהוא מסרב להישמע לדרישות השוטרים לפנות את הציר וקורא לעברם קריאות גנאי. 

במהלך פינוי מפרי הסדר מן הכביש ע"י השוטרים שבוצע בהתאם לנהלים, הבחינו השוטרים כי מדובר באדם נכה בעקבות פרוטזה שהתנתקה מרגלו. השוטרים השיבו אותה אליו ושוטר נוסף שוחח  עמו על מנת לסייע לו לקום ולפנות את הכביש מיוזמתו.

אנו מצרים על כל ניסיון מכוער להכפיש את השוטרים,שכפי שניתן לראות גילו מחווה אנושית כלפי אדם שהפר את החוק והסדר כשבאותו הזמן שהשוטרים מסייעים לו מוסיף וקורא להם נאצים.

 

קרדיט וידאו ותמונות אתר בחדרי חרדים ודוברות המשטרה

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.