טפסי 4 לפרויקטים ברמה ג' 2

יהונתן מאיר
י' שבט ה'תשע"ט 16/01/19 1
אתמול נחתמו עוד טפסי 4 לשני פרויקטים ברמה ג' 2 בעיר. עוד כ-400 משפחות מאושרות נכנסות לדירתן החדשה.

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך חתמה אתמול על טופס 4 לשני פרוייקטים ברמה ג'2. גם דירות מגורים וגם שטחי מסחר. אושר הפרוייקט שבכניסה לשכונה, האחים אום. שם קופת חולים מאוחדת מתכננת לפתוח מרפאה גדולה בתוך תקופה קצרה פרוייקט נוסף אושר של שייקה אלה שבכניסה לרחוב מרים הנביאה. שם מתוכננת מרפאה גדולה של לאומית שתיפתח גם כן בתקופה הקרובה.

הרב נתן רובינשטיין איש נדל"ן בעיר, ובנו של ראש עיריית ביתר הרב מאיר רובינשטיין. רובינשטיין קיבל אמש טופס 4 לביתו שרכש ברמה ג' 2 יחד עם עוד כ-400 המשפחות המאושרות, אומר למהדריניוז: "אין ספק שראש העיר ד"ר עליזה בלוך קיבלה תיק קשה, השכונה עדיין לא מושלמת. אבל אני חושב שבלוך קיבלה את ההחלטה הנכונה כי בשונה מהכניסה לג' 1 אז קיבלנו את המפתחות כשסוס ועגלה לא היו יכולים לעבור ברחוב, כיום המצב בג' 2 שונה לטובה ללא השוואה".

"ברור שיש מקום לשפר עוד את התשתיות" מסתייג רובינשטיין "אבל לפי כל פרמטר מקצועי הרוכשים זכאים לטופס 4. מדובר באנשים שחסכו כל חייהם לרכוש דירה, וכעת הם היו צריכים לשלם גם שכירות וגם משכנתא. ובעיקר הסתיימו להם חוזי השכירות בשל תאריך הכניסה שהובטח להם".

אין ספק שבאה הקלה לרוכשים עם קבלת הדירות החדשות. נראה אכן שההחלטה לאשר את הטפסים התקבלה על ידי הצוות המקצועי בתבונה, לאחר עיון מעמיק בליקויים שתוקנו וישופרו.

 

אתר בנייה אילוסטרציה

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • עלי והצליחי.