טקס חניכת אמבולנסים חדשים ברחבת העירייה

יהונתן מאיר
ו' חשון ה'תש"פ 04/11/19
עוד שלב בשיפור השירות לתושבים: שני אמבולנסים חדשים של מד"א ניידת רגילה וניידת טיפול נמרץ נכנסו לפעילות. אל טקס החניכה הגיעו מנהלי מד"א ראש העיר וחברי מועצה שפעלו בתחום.

 שני אמבולנסים חדשים של מד"א נכנסו לפעילות שוטפת בעיר. שני אמבולנסים חדשים של מד"א – אמבולנס רגיל ואמבולנס לטיפול נמרץ נחנכו הבוקר ברחבת עיריית בית שמש לטובת חיזוק ושיפור השירות לתושבי העיר.

אל טקס החניכה הגיעו – ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך, חבר המועצה הממונה על חירום וביטחון, אלי פרץ, חבר המועצה הממונה על הבריאות, ישראל סילברסטין, מנהל מרחב ירושלים במד"א, תמ״ג שלמה פטרובר, רמ״ז רן אבלס, מנהל תחנת בית שמש, יו"ר סניף מד"א בבית שמש, שוקי לנגסם והאחראית על תחום הבריאות בעירייה, מוניק לוי.

ראש העיר, ד"ר עליזה בלוך בירכה את מד"א ואמרה: "אני מודה למד"א על שיתוף הפעולה ההדוק בינינו ומאחלת לכולנו שהאמבולנסים יישארו תמיד בחנייה ואם ייצאו שזה יהיה לטובת יולדות".

חבר מועצת העיר הממונה על הבריאות, ישראל סילברסטין: " הכנסת ניידת טיפול נמרץ חדש ואמבולנס נוסף זה דבר מתבקש לאחר חנוכת נקודת ההזנקה של תחנת מד"א לפני מספר שבועות. צרכי העיר גדלים בקצב מהיר ואני שמח שמד"א יודעים להתאים את מערך החירום שלהם לצורכי השכונות החדשות".

סילברסטין שפועל רבות בשיתוף פעולה עם תחנת מד"א בעיר הודה לכל הנוגעים בדבר "אני מודה לראשי מד"א , מנהל המרחב שלמה פטרובר ויו"ר מד"א בי"ש שוקי לנגסם על שיתוף הפעולה התמידי. גם בימים אלו אנו עובדים על פרויקטים נוספים מצילי חיים לטובת תושבי העיר".

חבר המועצה הממונה על חירום וביטחון, אלי פרץ: "אני מודה למד"א על התחדשות הציוד לטובת העיר בית שמש בתקווה שלא נזדקק לשירותם למעט אירועים משמחים".

תמ״ג שלמה פטרובר מנהל מרחב ירושלים: " אנחנו מקפידים לרענן ולחדש את צי האמבולנסים וניידות הטיפול הנמרץ במד"א כמו גם להתקדם, לפתח ולחדש טכנולוגיות כדי להציל יותר ויותר חיים של תושבים. בית שמש היא עיר חשובה במרחב ירושלים ואנחנו מברכים על שיתוף הפעולה המצוין עם העירייה, עם העומדת בראשה, ד"ר עליזה בלוך ועם חבר המועצה הממונה על הבריאות, ישראל סילברסטין״.

רמ״ז רן אבלס מנהל תחנת בית שמש: "אנחנו מקפידים להמשיך ולשפר את השירות לתושבים ולהביא אמבולנסים חדשים ומאובזרים. נמשיך לתת את השירות האיכותי והטוב ביותר״.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.