טרגדיית החתן והכלה: הנהגת "השיכורה" שוחררה מהכלא לפני כחודש

מערכת מהדריניוז
כ"ד ניסן ה'תשע"ח 09/04/18
זאקיה סטוארד, בת ה-25, היא הנהגת שהרגה את החתן ישראל לוין ז"ל וכלתו אלישבע קפלן ע"ה, הנהגת ריצתה ב-2017 עונש של 8 חודשי מאסר, ושוחררה תודות ל"רחמיו" של שופט בברוקלין למרות שלא עמדה בתכנית השיקום.
בחסות האתר Yeshiva world news
בחסות האתר Yeshiva world news
אזהרה: תמונות נשים בסרטון

האתר Yeshiva world news.מדווח כי שופט בברוקלין "דאג" שהנהגת העבריינית תצא מהכלא, זאקייה סטוארד, בת ה-25, היא הנהגת שהרגה את החתן ישראל לוין ז"ל וכלתו אלישבע קפלן ע"ה, הנהגת ריצתה ב-2017 עונש של 8 חודשי מאסר, מאחר ולא השיגה ערבות של 10,000 דולר, כל זאת לאחר שגנבה יותר  מ-3,000 דולר במזומן מכספת של מי שהעסיק אותה בעבר.

הנהגת היתה אמורה לקבל עונש מאסר חמור, במידה והיתה מורשעת, התביעה הסכימה על מאסר של בין שנתיים לשש שנים, אולם שופט בברוקלין, מאטאו סקיארינו התעקש לשלוח אותה לתכנית לשיקום אסירים, לאחר שלא שרדה את תוכנית השיקום ובניגוד להיגיון החליט השופט סקיארנו לשלוח אותה פעם נוספת לתוכנית לשיקום אסירים.

לאחר התאונה הודתה הנהגת בחקירתה כי עישנה סמים . היא נאשמת בנהיגה בשכרות ותחת השפעת סמים, כשהיא נעצרה נמצאו אצלה שישה ג'וינטים מוכנים לעישון. כך על פי הצהרת המשטרה. 

"היא היתה צריכה להיות בכלא, אבל במקום זה היא היתה חופשיה אודות לשופט ששיחרר אותה", כך צוטט בכלי התקשורת, איש אכיפת החוק . 

אביה של הנהגת  אמר לתקשורת, כי הבת שלו סיפרה לו מיד לאחר מכן; "הרכב של ההרוגים נכנס בי ראשון, ואז פגעתי ברכב אחר ועפתי מעבר לגדר הביטחון, ההרוגים הם אשמים בתאונה". 

נהג שני, רחמל ווטקינס בן ה -35, הואשם גם הוא בנהיגה בשכרות וגרימת מותם של ישראל לוין ואלישבע קפלן ז"ל. 

 

 

 
 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.