יום יום ים: בבין הזמנים יפעלו שני קווים ייעודיים מבית שמש לחוף הנפרד באשדוד

מערכת מהדריניוז
ח' אב ה'תשע"ח 20/07/18
בחברת אפיקים שמפעילה את הקווים הבטיחו לסגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה שמואל גרינברג כי לאור לקחי העבר הם יעמידו אוטובוסים רבים לשרות הנוסעים

לקראת ימי בין הזמנים הגיעו בוועדת התנועה של עיריית בית שמש בראשותו של סגן ראש העיר שמואל גרינברג להסכמה עם משרד התחבורה להפעלת קווים ייעודיים מבית שמש ועד לחוף הנפרד באשדוד, וזאת במקביל לקווים הרגילים לאשדוד שמפעילה חברת אפיקים.

קו 452 יצא הישר מרמת בית שמש א', עם תחנת איסוף אחת  בתחנה שבצומת הרחובות שד' נחל הקישון פינת נחל שחם, ואילו מקבילו קו 453 יצא מהקריה החרדית מהתחנה בשדרות יהודה בן זאב/שפת אמת.

הקווים יפעלו החל מיום שני יא' אב ועד ליום חמישי כ"ח באב בשעה 15:00 מבית שמש ובחזור בשעה 19:00 לכיוון בית שמש, פיזור במסלול קווי אפיקים 454.

בוועדת התנועה של העירייה שלה ניסיון רב משנים עברו, נערכה בקשה ממשרד התחבורה להפעיל קווים נפרדים ומקוצרים הישר לחוף הים הנפרד, ולא להפעיל קווים ארוכים שמסתובבים בתוך שכונות העיר והופכים כל נסיעה לארוכה ומתישה, ואכן במשרד התחבורה  כבדו את הבקשה והבינו את הצורך בכך.

כמו כן לאור ניסיון העבר הקווים לחוף הים יתוגברו בצורה משמעותית, ובשעות היציאה לים יועמדו לרשות הציבור שורה של אוטובוסים, וכך גם יהיה בשעות החזרה מהים לכיוון בית שמש, וזאת בכדי שציבור הנוסעים יוכל למצוא את מקומו בקו הסדיר.

מחברת אפיקים נמסר לסגן ראש העיר שמואל גרינברג כי הם נערכים לתגבורים במידת הצורך וכי הוקצו לשם כך אוטובוסים נוספים שיענו על הביקושים של ציבור הנוסעים, ועל הנוסעים להתאזר בסבלנות.

סגן ראש העיר שמואל גרינברג ביקש להודות למשרד התחבורה על השבחת השירות לתושבי בית שמש, והענות המרבית לבקשות של ועדת התנועה העירונית, כמו כן הודה לראשי ומנהלי חברת 'אפיקים' שמפעילה את הקו לאשדוד, על העבודה בשיתוף פעולה לרווחת ציבור הנוסעים.

גרינברג מסר עוד כי בימים הקרובים אמורים להשלים את התיקונים האחרונים הנדרשים לצורך ההצהרה על החוף כ"חוף נפרד", וכי על הציבור הנוסעים להתעדכן במוקד חברת אפיקים.

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.