יום רביעי לחיפושים- המורה נעלם

יהונתן מאיר
כ"א שבט ה'תשע"ט 27/01/19
כבר ארבעה ימים מחפשים משטרת ישראל, ארגוני ההצלה, יחידות החילוץ, ומאות מתנדבים את נמרוד מוסלי. רכבו של נמרוד נמצא נטוש ביער צרעה והחיפושים מתמקדים עד עתה בעיקר באיזור זה. בשלב מסוים משטרת ישראל הרחיבה את טווח החיפושים אך הסבירות הגבוהה היא שנמרוד נמצא בסביבת בית שמש ומטה יהודה. עד כה אין קצה חוט.
תמונת הנעדר
תמונת הנעדר

מאות מתנדבים הצטרפו לחיפושים אחר נמרוד מוסלי, מורה לביולוגיה ממזכרת בתיה, שנעדר מיום חמישי. אביו, המפקד לשעבר של יחידת החילוץ הר נגב, אמר כי קיים חשש ממשי לחייו לאחר שנמצא מכתב בביתו. החיפושים אחרי נמרוד

כבר ארבעה ימים שמאות מתנדבים, בהם אנשי יחידת החילוץ הר הנגב ושוטרים, מחפשים אחר נמרוד מוסלי, מורה בן 39 בבית הספר החקלאי בכנות שנעדר מיום חמישי בבוקר.

 

"דיברנו איתו בפעם האחרונה ביום רביעי אחר הצהריים", סיפר אביו, לשעבר מפקד יחידת החילוץ שחבריה התנדבו לחפש אחר נמרוד. "הוואטסאפ האחרון שקרא היה בשעה 20:30, ומאז ניתק הקשר". ביום חמישי בבוקר נמרוד, גרוש ואב לילדה, היה אמור להגיע לעבודתו כמורה לביולוגיה ומדעים, אך לא ענה לטלפונים מבני משפחתו.

מוסלי יצא מביתו במזכרת בתיה עם רכבו, סוזוקי ספלאש לבנה, ונראה לאחרונה בצומת נחשון. מכשיר הטלפון שלו נותר בביתו. אביו הגיש תלונה במשטרה, ולאחר שמצא מכתב בביתו שהעלה חשש לחייו יצר קשר עם יחידת החילוץ עציון.

 

רכבו של נמרוד נמצא נטוש ביער צרעה, והחיפושים אחריו מתפרשים מאזור בית שמש, צומת נחשון וצומת שמשון, ועד מעלה אדומים, ירושלים והבקעה. לצורך החיפושים הוקצה מסוק משטרתי שמסייע בסריקות. "אנחנו בהיסטריה של חיפושים", אמר אביו. "גילינו את המכתב שלשום בצהריים, ומבחינתו מדובר בחיפוש חירום". מוסלי קרא לציבור לסייע בחיפושים ואמר: "אם הציבור יכול להזרים אישהו בדל מידע, זה יכול להקל על עבודת החיפוש כי נכון לעכשיו אין לנו קצה חוט".

 

 

 

 

במשטרה מסרו כי כל מי שפגש את נמרוד מתבקש ליצור קשר עם מוקד 100, והוסיפו כי הוא מזוקן, מבנה גופו גדול וגובהו 1.90 ס"מ. מתנדבים המעוניינים לסייע בחיפושים יכולים להגיע ולסייע היום, יום א' בסריקות, מוזמנים להגיע לחניון הפסלים הסביבתיים יער צרעה. בוייז: "ירוק שביל הפסלים"

מתנדבי משטרת ישראל מיחידת החילוץ עציון -יהודה בסיוע יחידות חילוץ נוספות ומתנדבים רבים מכל רחבי הארץ השלימו כעת את היום השלישי לחיפושים אחרי הנעדר נמרוד מוסלי. נציין כי האירוע בפיקוד יחידת החילוץ הר הנגב, והסריקות והחפ"ק מנוהלים על ידי יחידת החילוץ עציון.

 

לנוכח מציאת רכבו של נמרוד שלשום, החיפושים מתמקדים במרחב ההררי של יער צרעה. יחידת החילוץ עציון מבקשת מציבור המטיילים והנוסעים באזור את תשומת ליבם לנושא. להזכירכם : נמרוד בן 39, מבנה גוף גדול, גובהו 1.90 ס"מ, מזוקן. במידה ופגשתם את נמרוד אנא צרו קשר עם מוקד 100 של המשטרה.

מדוברות איחוד הצלה נמסר: גם מתנדבי איחוד הצלה משתתפים מאז יום חמישי בחיפושים, צוות של מתנדבים מסניף בית שמש עם רכב השטח (רייזר) של איחוד הצלה היו במהלך כל היום עד צאת השבת באישור רבני הארגון בחיפושים.

 

ניתן ליצור קשר ישיר בטלפון בחפ"ק החיפושים0506276619

 

 

,

 

 

צילום: דוברות המשטרה