יום של בשורות לעירנו!

יהונתן מאיר
א' שבט ה'תשע"ט 07/01/19
יום של בשורות לעירנו! בשיכון, בביטחון פנים, בהתחדשות עירונית, בבריאות ובשפ"ע.
בישיבת המליאה
בישיבת המליאה

תושבים יקרים, שמחה לבשר שהיום היה יום בשורה לעירנו. באירוע לפתיחת נקודת משטרה בעירנו עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן, מ״מ מפכ״ל המשטרה ניצב מוטי כהן, מפקד המשטרה בעירנו, חבריי להנהגת העיר ומכובדים נוספים הודיע השר על החלטתנו להקים שכונת שוטרים בעיר בית שמש. שכונה חדשה לכוחות הביטחון היא בשורה של ממש ומעידה על רצוננו לקדם משמעותית את עירנו כעיר העתיד. היום ומחר יצאו הודעות בכלל העיתונים על הגרלת מחיר למשתכן שנסגרת ביום חמישי הקרוב וקריאה לציבור הכללי להצטרף לשכונה זו. עוד סוכם בפגישה זו על הוספת כמיליון ש"ח לבסיס התקציב למניעת אלימות לטכנולוגיות ולמצלמות בעיר. בנוסף הודיע השר על רצונו להקים שיטור עירוני בבית שמש דבר שהשר מעוניין לקדם בעירנו כבר בשנה הבאה במטרה להגביר את הביטחון בעיר ולהתאימה לאתגרי העתיד.

בפגישה שהייתה לי היום עם סגן שר הבריאות ליצמן התחייב השר להוסיף אחיות בטיפת חלב בעירנו ולהביא מכשיר mri לעיר בית שמש. יש לי תוכניות רבות בתחום זה וסגן השר אמר שיעשה ככל יכולתו לסייע ולעזור. כמו כן דיברנו על שיתוף פעולה בין המגזרים השונים בעיר ואני מאמינה מאוד בשותפות הזו ובתוצאותיה האפשריות.

בפגישה נוספת שעניינה התחדשות עירונית בבית שמש החלטנו עם משרד השיכון על פרויקט נרחב של שיקום ובינוי שכונות בעיר הותיקה. גם זו בשורה אדירה שהעיר בית שמש שיוועה לה שנים.
היו היום פגישות רבות נוספות עליהן עוד אעדכן. אנו כמובן מתכוננים לקראת מחר ליום הניקיון המיוחד ואני ממש מבקשת לראות את כולכם, כל אחד כמה שיוכל ביום הזה. יש בזה הבעת שותפות וחינוך לדור העתיד שלנו. העיר הזו של כולנו וכולנו נדאג לה!

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.