"יחידת העילית של בית שמש"

יהונתן מאיר
י"ט ניסן ה'תשע"ט 24/04/19
במסגרת פעילות הרשות הלאומית לביטחון קהילתי ערכה ראש העיר אמש סיור בפארקים ברחבי העיר ונפגשה עם בני נוער, מדריכי רחוב ומתנדבים של סיירת ההורים העירונית. "אנשי הסיירת עושים עבודה נהדרת בסיוע לבני נוער ושמירה על הסדר והביטחון, אני מצדיעה לנכונות שלהם להשקיע מזמנם וממרצם למען קידום החברה והנוער בבית שמש" אמרה ראש העיר ד"ר עליזה בלוך.
חלק ממתנדבי סיירת ההורים
חלק ממתנדבי סיירת ההורים

ראש העיר ד"ר עליזה בלוך העלתה פוסט בדף הפייסבוק שלה "סיירת ההורים העירונית, יחידת העילית של בית שמש". ראש העיר כתבה את רשמיה מסיור שערכה בקרב הנוער והמתנדבים

"במסגרת פעילות הרשות הלאומית לביטחון קהילתי ערכתי אמש סיור בפארקים ברחבי העיר ונפגשתי עם בני נוער, מדריכי רחוב והמתנדבים המופלאים של סיירת ההורים העירונית. אנשי הסיירת עושים עבודה נהדרת בסיוע לבני נוער ושמירה על הסדר והביטחון, אני מצדיעה לנכונות שלהם להשקיע מזמנם וממרצם למען קידום החברה והנוער בבית שמש.

שמעתי מהנערים ומהמבוגרים על הצרכים העולים מן השטח ושוחחנו על מגוון רעיונות כגון הקמת מועדונים, פאב חברתי ותוכנית קהילתית להעצמת הנוער, בין השאר על ידי סיורים שבני הנוער ידריכו. בסיור השתתפו גם מורן יצחק, מנהלת תוכנית הרשות הלאומית לביטחון קהילתי בבית שמש, ורם אייזנברג, אדריכל פארק האותיות ברמה ג'. הרעיון המנחה הוא לשלב את כל הגורמים, הן המתכננים, הן הביצועיים והן התושבים, כדי להפוך את בית שמש לעיר לדוגמה שכיף לחיות בה".

ראש העיר סיכמה את המפגש וקראה לתושבים להצטרף למיזם המבורך "גם אתם מוזמנים להצטרף לסיירת ההורים העירונית ולקחת חלק בהעצמת הנוער הנהדר שלנו. אנא פנו לרכז הסיירת דוד סמנה בטלפון  029909755". 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.