ימי הכרעה: אבוטבול פורש ומונטג מתמודד?

יוסי לוז
ז' תשרי ה'תשע"ט 16/09/18
יום הבוחר קרב ובא והספינים הולכים ותופסים תאוצה, אחרי שאבוטבול הודיע על פרישה, מונטג (כמעט ו..) מילא טופס הצעת מועמד לראשות העיר .

ימים רגישים אלו, בין כסה לעשור, ולהבדיל הימים האחרונים שטרם הגשת הרשימות למועצת העיר והמועמדות לראשות העיר, גורמים לכל תזוזה, קטנה ככל שתהיה, לתפוס תאוצה ולהרעיש את כל מוקדי החדשות, בפלטפורמות השונות.

בשבוע שעבר היה זה אבוטבול שהודיע על 'פרישה' מקבוצות הווטסאפ, אך עורכי המדיות השונות באופן טבעי לקחו את הכותרת "הודיע על פרישה" במטרה ליצור טראפיק ותנועת גולשים, שחשבו לרגע שהלא יאומן קרה ואבוטבול פורש מהמרוץ.

היום בשעות הצהריים, הדבר קרה שוב, כאשר הפעם היה זה חבר המועצה משה מונטג שהתיישב בהלצה עם עט בידו מעל טופס 'הצעת מועמד לבחירות לראש רשות מקומית', אולי כהמשך להודעת הפרישה של אבוטבול.

עורך רשת 'קו עיתונות' אבי גרינצייג, שתמונה זו הגיע לידו, צייץ בחשבון הטוויטר שלו, גם הוא בהלצה: "על רקע הסחבת במו"מ בבית שמש: חבר המועצה מטעם 'דגל התורה' משה מונטג מגיש מועמדות לראשות העיר".

השמועה תפסה תאוצה והיה מי שלקח את הדברים ברצינות עד לאפשרות של פיצול הקול החרדי והגשת הניצחון למועמדת עליזה בלוך על מגש של זהב. בשורה התחתונה אין כל חדש תחת השמש וכרגע המרוץ הוא בין משה אבוטבול לעליזה בלוך.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.