ירושת גרינברג: חינוך לסילברסטין ושפ"ע לברילנט

יוני קפלן
ט' טבת ה'תש"פ 06/01/20
שמוליק גרינברג נכנס בשבוע שעבר לתפקידו החדש כמנהל אגף החינוך בירושלים והעביר את סמכויותיו בעיריית בית שמש לחבריו לסיעה. נושאי החינוך של דגל התורה לישראל סילברסטין ותיק שפ''ע ופיקוח עירוני לשלמה ברילנט. תיק התחבורה נותר כרגע בידיה של ראש העיר אך נשאר שייך לדגל התורה
חברי סיעת דגל התורה
חברי סיעת דגל התורה

בשבוע שעבר, עם תחילת השנה האזרחית 2020 נכנס שמוליק גרינברג לתפקידו החדש כמנהל אגף החינוך בעיריית ירושלים. כפי שפרסמנו כבר ב'מהדריניוז', גרינברג לא התכוון להמשיך ולהחזיק בתפקידיו בעירייה וחילק את סמכויותיו לחבריו לסיעה. העברת הסמכויות בפועל תתבצע בישיבת המליאה הקרובה שעדיין טרם נקבעה, אך האחריות בפועל החלה באופן מיידי. 

במכתב ששלח אתמול לחבריו כתב גרינברג "כידוע לכם אני מתחיל בעבודתי כמנהל אגף חינוך חרדי בעירית ירושלים. מאחר ועבודה זו מצריכה פניות רבה והתמסרות לתפקיד, ראיתי לנכון למסור את התיקים והועדות בהם אני מחזיק כיום לשאר החברים בסיעה".

בנוגע לחלוקת התיקים פירט "האצלת הסמכויות תהיה במליאה הקרובה, אך מעתה החברים יהיו אחראים על התיקים שהיו אצלי עד היום. ריכוז נושאי החינוך של דגל התורה יטופלו על ידי הרב ישראל סילברסטין וימוזגו עם תיק הגיל הרך, מנהל התפעול (שפ"ע תברואה וגינון) ופיקוח עירוני יהיו אצל הרב שלמה ברילנט ויטופלו על ידו.

לגבי תיק התחבורה ציין גרינברג כי "הוא נשאר לעת עתה בהפקדה זמנית אצל ראש העיר ושייך לדגל התורה, בזמן הקרוב נודיע לראש העיר על החלטתינו בתיק זה". 

לסיום כתב, "מאחל לחבריי לסיעה הצלחה רבה ובטחוני שיפעלו לקידום הנושאים כפי שהם יודעים ואף הוכיחו בעבר. ממשיך להשאר אתכם ולפעול למען ציבור דגה"ת בתחומים כלליים אך את התיקים הספציפים מוסר לחבריי כאמור".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.