ירי בכלבים או סכנה לאזרחים? בית משפט יחליט.

י"ז תמוז ה'תשע"ז 11/07/17
ההחלטה לירות בכלבים אינה עוברת בשקט ועתירה למניעת הפעולה כבר הוגשה לבית המשפט. וגם כרגיל הסתה בכל רחבי הרשת.

הסערה סביב החלטת משרד החקלאות לטפל בביית הכלבים המשוטטים בירי עוברת לבית המשפט. עמותת "צדק לכל" הגישה הבוקר (יום שלישי) בקשה למתן צו ביניים האוסר על ירי על כלבים עד לדיון על חוקיות הפעולה. בית המשפט הורה לעירייה ולשר החקלאות להגיב לבקשה בתוך 48 שעות ולהבהיר האם מדובר על החלטה חד פעמית או על דרך פעולה שתנקט לאורך זמן. בינתיים אישי ציבור ואזרחים מכל רחבי הארץ מביעים זעם על ההחלטה מתוך רחמים רבים על כלבים המטילים אימה על התושבים. אשת התקשורת ג'ודי שלום ניר מוזס כתבה היום "אולי במקום לירות בכלבים ירו בעובדי העירייה שנתנו את ההוראה הזו". על אמירה אומללה זו מבקש ראש העיר להגיש תלונה במשטרה על הסתה. כנראה שכשמדובר בכלבים יש כאלה שחושבים שעדיף לירות בבני אדם.

 

ירוחם אסטרייכר בפוסט נוקב: ביממה האחרונה הרשת סוערת בעקבות הכלבים של בית שמש.

אנשים התבלבלו קצת בין בני אנוש לבעלי חיים.

רק שתבינו מה הרקע, כבר תקופה ארוכה שברמת בית שמש סובלים מתופעה חמורה ביותר של כלבים משוטטים אשר תוקפים עוברים ושבים.

כשאני אומר תוקפים אני לא מדבר על נובחים ומפחידים שרק משאירים טראומה קשה.

אני מדבר על כלבים שנושכים בבשר, תוקפים נשים, ילדים וסתם עוברי אורח, נושכים אותם בנשיכות ולוקחים מהם ביסים של בשר אדם וממש מהווים סכנת חיים.

במשך תקופה ולמרות דרישת התושבים, העירייה ניסתה לטפל בעניין ע"י כלובים, הרדמה, תפיסה, סיורי שמירה ועוד כל מני שיטות רחמניות.

כלומר רחמנות על הכלבים ולא על בני האדם המותקפים!!!

אתמול כאמור פורסם שסוף סוף ולצערנו רק בעקבות עוד תקיפה, ולאחר דיון מתוך שיקול דעת, החליטו לטפל בבעיה בעזרת ירי ע"מ להרוג.

להזכירכם מדובר בכלבים לא מתורבתים שמהווים סכנת חיים על בני האדם וכבר תקפו לא מעט תושבים שנמצאים בשיקום ארוך שכנראה לא יחזיר להם את הביטחון ושמחת החיים שהייתה להם שלא לדבר על הצלקות הפיזיות. 

אז כן, שיירו בכלבים התוקפים האלו ויהרגו אותם.

ומי שמציעה לירות בעובדי עירייה מקומה בכלא.

וידוע שכל המרחם על אכזרים סופו שיתאכזר על רחמנים 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.