כ"ק מרן האדמו"ר מביאלא לראש עיריית בית שמש: "אשריכם שאתם זוכים להרחיב את גבולות הקדושה"

כ"ד אדר ה'תשע"ח 11/03/18
"בכל פעם שמגיעים כאן לעיר רואים את הרחבת גבולי הקדושה, עוד שכונות ועוד קהילות, עוד ישיבות ועוד בתי מדרשות",

במהלך ביקורו של כ"ק מרן האדמו"ר מביאלא שליט"א במעמד ההכתרה של רב הקהילה החסידית 'משכנות יעקב' ברמב"ש ג'-2, שיבח הגאון רבי שמחה רבינוביץ שליט"א בעל ה'פסקי תשובות' את פועלו של ראש עיריית בית שמש הרב משה אבוטבול לימין הקהילה החדשה, וסיפר לאדמו"ר שליט"א על כך שראש העיר למרות כל טרדותיו הרבות, רק שמע על המחשבה להקים קהילה חדשה, מיד נרתם לסייע.

המעמד החגיגי בו הוכרז על הקמת הקהילה והכתרת הרה"ג רבי יחיאל יהושע רבינוביץ שליט"א בנו של בעל ה'פסקי תשובות' שליט"א, נערך בשכונת נחלה ומנוחה הוותיקה בבית שמש, בהשתתפות אדמו"רים ורבני קהילות, יחד עם נציגי ציבור וחברי מועצת העיר ובראשם ראש העיר הרב משה אבוטבול.

כ"ק האדמו"ר מביאלא שליט"א בירך את ראש העיר ואמר כי יש לו זכות גדולה להרחיב את גבולות הקדושה, והוסיף "את בית שמש אני מכיר שנים רבות, וב"ה בכל פעם שמגיעים כאן לעיר רואים את הרחבת גבולי הקדושה, עוד שכונות ועוד קהילות, עוד ישיבות ועוד בתי מדרשות, ורואים בעיר הזו סייעתא דשמייא מיוחדת".

"זכות גדולה יש לכם", אמר האדמו"ר שליט"א לראש העיר, והאציל עליו מברכות קודשו שיזכה להצלחה רבה ומופלגה בכל מעשי ידיו למען הכלל והפרט, ולהגדיל תורה ולהאדירה.

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.