לאחר הניצחון בפריימריז: הליכוד בבית שמש מתכונן למשימה הבאה

יוני קפלן
ב' טבת ה'תש"פ 30/12/19
בבחירות לראשות הליכוד שנערכו בשבוע שעבר גרף סניף הליכוד בבית שמש שתמך בנתניהו ניצחון מוחץ. 1,018 מתפקדים הצביעו עבור ראש הממשלה לעומת 213 בלבד שבחרו בסער. כעת מתכוונים בליכוד לפעול להבאת הצעת מחליטים ממשלתית שתציל את העיר מקריסה כלכלית וחברתית
סיעת הליכוד בבית שמש
סיעת הליכוד בבית שמש

אמש (ראשון) קיים ראש הממשלה בנימין נתניהו טקס הדלקת נרות חנוכה במלון דן פנורמה בתל אביב, אליו הוזמנו חברי סיעת הליכוד בכדי לחגוג את הנצחון בבחירות לראשות הליכוד. 

באירוע סיכם נתניהו את קמפיין הבחירות שעבר ואמר ״אנחנו עומדים בפני מסע מפרך, אך בדמוקרטיה העם מחליט מי מנהיג אותו. כך היה בפריימריז וכך יהיה גם בבחירות לכנסת. אנחנו ננצח בענק, כי מאות אלפי ליכודניקים יילכו לקלפיות, אחרי שלא הצביעו בפעם האחרונה".

מי שעוד מסכמים בהצלחה את מסע הבחירות הקצר, אלה חברי סיעת הליכוד מבית שמש שהובילו לניצחון מוחץ בעיר. 83% ממתפקדי הליכוד בעיר הצביעו לנתניהו, לעומת 17% לסער. ובאופן כללי אחוז ההצבעה בעיר עמד על 59%, כ-10% מעל הממוצע הארצי. 

כעת פונים בליכוד לאתגר הבא: הבאת הצעת מחליטים לעיר שתסייע לה להיחלץ מקריסה כלכלית טוטאלית. בהצעת מחליטים למעשה מושיבים את כל משרדי הממשלה סביב שולחן אחד וכל משרד מגייס את חלקו במה שיכול לסייע לעיר בית שמש. 

בליכוד אומרים כי הם פועלים כבר שלוש שנים להביא הצעת מחליטים לעיר. לדבריהם זו האפשרות היחידה להוצאת בית שמש מהבוץ לאור ההתנהלות בשנים האחרונות.

בהודעה שפרסמו אתמול נכתב כי ״כבר לפני 3 שנים החלו שלום אדרי ומשה שטרית בשיחות עם ראש הממשלה ואנשיו, ואחרי מאמצים רבים הביאו להסכמתו. יואב הורוביץ לשעבר מנכ"ל משרד ראש הממשלה עבד מולם על הנושא ואף הוגשה טיוטה ובה הצעות רלוונטיות להצלת בית שמש״. 

״גם בתקופת הפריימריז, גם בעת שביקר ראש הממשלה בבית שמש לאחרונה, נציגי הליכוד בעיר חזרו והזכירו את הבטחתו להצעת מחליטים קריטית לעיר. ועכשיו אחרי הניצחון ובעז"ה אחרי הניצחון בבחירות במרץ אנחנו מתכוונים לעשות מה שעשינו תמיד - להיות שליחים של העיר בית שמש במסדרונות הכנסת והממשלה״.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.