להתייעל להתחדש ולהרוויח

יהונתן מאיר
כ"ז תמוז ה'תשע"ט 30/07/19
"נועם פתרונות תשלום" מספקת ללקוחותיה את מיטב הציוד המתאים והחדשני כדי להתייעל ולהרוויח. פתרונות ניהול וסליקה, ושירות מלא למשרד ולעסק. ואפילו, חולצות טריקו ממותגות יש להם. הכי משתלם, חדשני, והכי חשוב, רווחי

כל עסק כמו חנויות משרדים ומסעדות, שמתעסק  בקנייה ובמכירה, זקוקים לסדר וארגון בשטחי האחסון הפיזיים והממוחשבים שלהם. להחזקתו של מלאי יש עלות המתבטאת בריבית שיש לשלם על מחירו של המלאי, בהוצאות להחזקת המלאי (שטחי אחסון וכלי שינוע), התיישנות המלאי, קלקולו ועוד. המלאי הוא גם מרכיב חשוב במאזן החשבונאי של כל עסק יצרני ולכן ניהול מלאי זו פעולה חשובה ביותר.

בדיוק לשם כך נועדה חברת "נועם פתרונות תשלום". החברה  מספקת ללקוחותיה את מיטב הציוד המתאים. שירותי ניהול מלאי עבור חנויות ועסקים מסעדות ומשרדים, בכל תחומי העיסוק, ומסייעת להם לנהל את מחזור הייצור והשיווק שלכם בצורה הנכונה ביותר. 

ניהול מלאי העסק הוא קריטי בכל מקום אשר מוכר סחורה פיזית ומחזיק את הסחורה במחסני העסק. הסחורה מגיעה אל העסק ממפעלי הייצור, או ממכולות ייבוא ממקומות שונים בעולם. מהמחסנים, עוברת הסחורה לחנויות של העסק, ומשם, כמובן, אל הלקוחות. כמות הסחורה המוזמנת מן המחסנים נגזרת באופן ישיר מכמות המכירות שנעשית בחנויות עצמן, ציוד שעדיין במדפים, ודברים שתוקפם עומד לפוג.

יכולתו של העסק לשלוט על כל הפרטים הקטנים היא חיונית ותורמת לעסק בכמה תחומים - שימור המלאי (קלקול או התיישנות), פיקוח ובקרה (גניבה, אובדן, שימור לקוחות), שיווק יעיל (כפילות, חוסרים), חסכון בעלויות (אחסנה, שינוע). והכי חשוב.. ניהול מלאי איכותי ומקצועי מבטיח יציבות של העסק והתנהלות נכונה לכל אורך הדרך.     

בנוסף מציעה החברה לעסקים קופות רושמות בסגנון מסופי אשראי לפי תקן Emv (תקן חדש שנכנס וכולם אמורים לעבור אליו ולהחליף מכשירים). שמשדרג את יכולת הסליקה של העסק ומקל על הליך התשלום באופן משמעותי. וכן, סורקי ברקוד אלחוטיים ושולחנייםעל מנת לסנכרן את הפריטים הנמצאים בעסק עם המחסן הממוחשב והקופות הרושמות. וכמובן, מדפסות למדבקות ברקודים וכל הציוד לתימחור ולהנגשת בית העסק ושיפור השירות ללקוח מרוצה.

                                                                                                                                       
"נועם פתרונות תשלום" מסנכרנים מערכות קופה רושמת, עם מערכות הניהול והסליקה אשר מאפשרות לבתי עסק להנות מפתרון סליקה מתקדם -  שמסתנכרנות עם ניהול המלאי במחסן. אך גם מעבר לחנויות גדולות פתרון זה מתאים גם כן לקמעונאים: בבית, במשרד או במוקדי מכירות או לחילופין במסעדות.מיותר לציין ש"נועם פתרונות תשלום הם משווק מוכר ומורשה של i-pay.

"נועם פתרונות תשלום" מספקים במקביל את כל צרכי החנות מסביב. בשירות אדיב ומסור, ובאיכות הגבוהה ביותר. מממסכי טאבלט ומחשב מתקדמים, ועד..  חולצות טריקו מודפסות וממותגות בהתאם להזמנה.

לפרטים נוספים וליצירת קשר לחצו כאן