לווית הרב דודי גולדשמיט תיערך מחר

יהונתן מאיר
ו' אייר ה'תשע"ט 11/05/19 2
לאחר מאמצים מרובים של עסקנים שונים גופתו של הרב דודי גולדשמיט תשוחרר ככל הנראה בהמשך הלילה מאבו כביר והלוויתו תיערך מחר. הסיבה דום לב
דודי גולדשמיט ז"ל
דודי גולדשמיט ז"ל

 

בשעה 11 בלילה לאחר סעודת ליל השבת ישב קצת בסלון ולפתע הרגיש לא טוב גודשמיט קרא לאשתו ואמר לה להזמין אמבולנס, אך לצערינו הכל היתדרדר במהירות ולאחר מאמצי החייאה אינטנסיביים נאלצו לקבו את מותו. הוא נלקח לבדיקות שלאחר המוות לקבוע את הסיבה למותו המפתיע.

גולשדמיט עסק בתחום הבנייה כקבלן וכמפקח בנייה והיה מעורב מאוד ובעל חסד גדול בבית שמש ובפרט ברמת בית שמש א.עד כה מאחר ואין סיבת מוות מלבד הידיעה שהוא נפטר מדום לב פתאומי הגופה תשוחרר הערב מאבו כביר עוד בטרם הבדיקות המתוכננות ומסע הלוויתו מתוכנן להיערך כאמור, מחר.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • דוד היקר שלנו , כאב לנו מאוד שהלכת , כולנו בכינו עליך , ונבהלנו מאוד על מה וממה שקרה לך , לא הצלחנו להירדם בלילות בגללך , אנחנו מאוד אוהבים אותך , וגיד לך הכל , ביום השלושים שלך שנעלה לקבר שלך ביום שני הקרוב ז' בסיוון (בגלל החג ביום ראשון) , דבר נוסף : בעוד יומיים , זה יום הולדת העברי שלך , ולפני ארבעה שבועות - היה יום הולדת הלועזי שלך (12.5) שהיינו בהלוויה שכוךנו בכינו עליך מאוד , לא הפסקנו לבכות עליך ביום ההלוויה שהיינו שם , מאוד נבהלנו על מה שקרה לך , לגבי דום לב , וגם על דלקת ב ריאות , ואנחנו מאוד אוהבים אותך .
  • מה אוכל לומר על דוד היקר. הכרתיו ואהבתיו מאוד. היה איש מיוחד. לא אשכח כיצד שימח אותי בחתונתי.. תמיד היה איש נעים לבריות. חבל על דאבדין ולא משתכחין. תנחומיי למשפחה היקרה. שלא תדעו עוד צער.