למרות כשלון הכנס אמש ראש העיר מבטיח לקיים כנסים נוספים

כ"ו תמוז ה'תשע"ז 20/07/17
מפגשים כאלו הם חיוניים ובריאים לעיר להורדת מתח והכרת הזולת ולחיים משותפים בעיר

 

ראש העיר משה אבוטבול אומר לכתב מהדריניוז בני קליין כי למרות שכנס ההדברות אמש נחל כשלון הוא מתכנן מפגשים נוספים לצורך הגברת אהבת החינם בעיר.
ראש העיר אמר כי : מפגשים כאלו הם חיוניים ובריאים לעיר להורדת מתח והכרת הזולת ולחיים משותפים בעיר לא כעסתי על התושב ואסור לך כראש עיר לא לשמוע ודעות נוספות ואני מורגל במצבים אלו ויודע ב"ה להחזיר בחריפות כאשר הדברים לא נכונים או מסולפים  ואני חייב לציין שאכן לאחר דברי ותשובתי לדבריו הוא קם והתנצל ואמר שמעריך ומעריץ שלי .

בית שמש עיר מעורבת ולכן מפגשים כאלה בטוח שגם אם בטווח הקרוב לא נראה תוצאות אבל בהמשך הם ישפיעו לטובה לנוסחת האוש"ר שהם ר"ת אהבה ואחווה שלום רעות .
בס"ה תושבי בית שמש הוותיקה אנשים חמים ונפלאים מסורתיים ואוהבי התורה ולומדיה ועלינו לחיות יחד ולגשר על הפערים ובפרט בימים אלו של בין המיצרים שלצערינו נחרב המקדש על שנאת חינם 
נבנהו יחד באהבת חינם אמן". מנגד מירי שלם העוסקת רבות בענייני העיר כתבה ברשת החברתית: "ערב ״קירוב לבבות״ בבית שמש. הגעתי  בסוף הפאנל, בזמן השאלות של הקהל . הלבבות פה שייכים למגזר אחד בלבד (לא החרדי)התושבים פה כועסים, נעלבים , ולא קונים את סיפורי המעשיות והשקרים של ראש העיר משה אבוטבול ושל סגנו שמואל גרינברג. המדברים בטון מאחד אבל בפועל עושים הכל כדי שנלך מכאן.."

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.