מונטג תקף העירייה הגיבה

משה כהן
כ"ז כסלו ה'תשע"ט 05/12/18 2
השיח כבר לא סוד: מונטג תוקף את ראש העיר בביקורה במוסד לילדים בעלי צרכים מיוחדים. ד"ר בלוך:"יש אלפי תלמידים המצויים במוסדות מסוג זה עליהם אחראי בעיקר שולח השאילתא, הממונה על תכנון ובנייה הקודם"
משה מונטג (במרכז)
משה מונטג (במרכז)

הביקור בשיח סוד

"כשראש מפלגה יאמר לי שהוא לא נכנס לקואליציה עד שצרכי האוכלוסיה המיוחדת מסודרים, אדע שאנו חיים בחברה בריאה"

כך פתחה ראש העיר בית שמש הד"ר עליזה בלוך את נאומה בביקור מרגש בשיח סוד בבית שמש

בביקור שערכה ראש העיר בית שמש הד"ר עליזה בלוך ב"שיח סוד" בבית שמש בו היא ראתה מקרוב את עבודת הקודש של הצוותים המקצועיים ואת החניכים המיוחדים, ביקשה ראש העיר להביע את הערכתה להנהלת שיח סוד והכריזה כי נושא החינוך המיוחד יעמוד מבחינתה בראש רשימת סדרי העדיפויות בהם היא תטפל.

ראש העיר קראה להנהלת המוסד לפעול להרחיב את שילוב תעסוקת החניכים שלהם במפעלים באזורי התעשיה וזאת כדי להעלות את המודעות לצרכים של האוכלוסיות המיוחדות החברה שלנו וכדי לייצר חברה טובה, איכותית ומכילה יותר.

בסיום הביקור קיבלה ראש העיר חנוכיית עץ מעשי ידי החניכים, ראש העיר אמרה "אציב את החנוכיה הזו בכניסה לבניין העיריה כדי שכל באי הבניין יחשבו לרגע על השונה והמיוחד בחברה שלנו"

 

הפניה של מונטג 

 

תגובת עיריית בית שמש

מראש עיריית בית שמש, עליזה בלוך, נמסרה התגובה הבאה: "יש אלפי תלמידים המצויים במוסדות מסוג זה עליהם אחראי בעיקר שולח השאילתא, הממונה על תכנון ובנייה הקודם. לפי דבריו יצטרכו אלפי תלמידים להיות ללא קורת גג.
אנו לא נמשיך לנהוג בהפקרות כפי שהייתה עד כה, אך לגבי העבר אנו ננסה לסייע ככל האפשר וע"פ חוק למקומות אלה ובמידת הצורך לדאוג למוסדות חלופיים לתלמידי העיר. כולם בני ובנות בית שמש ולא ניתן לנצל אותם לטובת משא ומתן או הפחדות."

הפשקויל הנמוך

בשעות האחרונות מתפרסם פשקוויל שהוצא ככה"נ ע"י קבוצת תושבים הזועמים על משה מונטג, לטענתם מונטג עושה שימוש ציני בילדים חסרי ישע כדי לתקוף ראש העיר ד"ר עליזה בלוך, את תוכן ה"פשקוויל" לא נפרסם כאן מאחר ויש בו סכנה לפגיעה בצנעת הפרט.

תגובת משה מונטג

"הפשקוויל הוא דברי השמצות נגד המשפחה שלי ונגד אשתי...  לא התייחסתי למוסד ספציפי, להגיע למוסדות כדי לפתור בעיות זה דבר אחד, ולהגיע לעשות סיורים ממלכתיים כדי לעשות יח"צ זה דבר שני, ולזה התייחס המכתב שלי"

 

מערכת מהדריניוז מוחה בתוקף על התוכן הפוגעני אשר פורסם ב"פקשוויל" המדובר, נגד משפחתו של משה מונטג.

.

 

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • השמועות בבית שמש אומרות שהסתדרתי לכל החיים בגלל כמות המעטפות שהשתלשלו לכיסי מבלי שאבחין, אני לא מכחיש!
  • מתחלחל לחשוב מה קרה בעשר שנים האחרונות שישב בעמדת שררה. אם אלו הנזקים שהוא עושה מבחוץ, מי יכול לשער איזה נזקים עשה מבפנים?