מחזירים עטרה ליושנה

ה' שבט ה'תשע"ט 11/01/19 1
אנשי סיעת ש"ס מנסים למזער נזקים בקרב מצביעיהם הפוטנציאלים בעיר הוותיקה, ומעדיפים את הרב גולן שליט להנהגת המפלגה בבית שמש.

לאחר שנפלה עטרת ראשם, מנסים אנשי ש"ס בבית שמש לקום מבין הריסות המפלגה. הניסיון להתאושש מההפסד הצורב של נציג ש"ס הרב משה אבוטבול שהיה ראש העיר בקדנציות האחרונות מנסים חברי המועצה לקרוץ שוב למצביעיהם הפוטנציאלים המתגוררים בעיר הוותיקה.

לאחר קרב מדמם אשר עורבו בו פעילים ואנשי ש"ס מהזירה הארצית. התקבלה החלטה להעדיף את גולן שליט על פני גואל ועקנין איש תקשורת מרמב"ש.

בכנס שנערך בתחילת השבוע אליו הוזמנו כ-80 רבני קהילות יוצאי עדות המזרח ופעילי ש"ס פתח את הכנס גולן שליט שאמר "הפסדנו את ראשות העיר וגם אנו נותרנו באופוזיציה אך נציגי סיעת ש"ס יסייעו לתושבים ככל הניתן.

מנכ"ל ש"ס חיים ביטון סיפר על האפשרויות הרבות שקיימות באופוזיציה, וחלק עם הנוכחים את ניסיונו המוניציפלי. נשא דבריו ראש העיר היוצא משה אבוטבול שחיזק את ידי נציגי הציבור שנבחרו.

 

בתמונה ראש העיר היוצא הרב משה אבוטבול

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • שלא תעיזו לחשוב אפילו בחלומות הכי רעים. לא לחשוב על איש שלא מתאים בכלל שיהיה יו"ר שס בבית שמש. תחשבו על איש טוב וצדיק אמיתי. אם אתם רוצים שתשאר מפלגת שס