מחשב מסלול מחדש

יהונתן מאיר
ב' תמוז ה'תשע"ט 05/07/19
על פי הסכם פנימי בין דגל התורה לש״ס יעמוד בראשות אגף חינוך חרדי איש מקצוע מטעם דגל התורה. שמו של חבר מועצת העיר בית שמש שמוליק גרינברג עלה כמועמד מתאים. ומולו בראשות אגף משאבי חינוך חרדי יעמוד מועמד מטעם סיעת ש״ס. גרינברג בתגובה: לא צריך להתייחס לכל ספין
הרב גרינברג בפעילות השבוע
הרב גרינברג בפעילות השבוע

מרכיבי קואליציית משה ליאון בירושלים דנים מה לעשות ביום שאחרי. כשמנהל האגף לחינוך חרדי איתמר בר-עזר יפרוש מתפקידו, מי ינהל את האגף לחינוך חרדי בירושלים. אתר החדשות "בחדרי חרדים מפרסם כי על פי הסכם פנימי בין דגל התורה לש״ס יעמוד בראשות אגף חינוך חרדי איש מקצוע מטעם דגל התורה. שמו של חבר מועצת העיר בית שמש שמוליק גרינברג עלה כמועמד מתאים. ומולו בראשות אגף משאבי חינוך חרדי יעמוד מועמד מטעם סיעת ש״ס.

אין זה סוד כי לאחר חילופי השלטון השתנו הרבה דברים בסיעת יהדות התורה. מיד לאחר הכניסה לקואליציית בלוך פרש חה"מ הרב משה מונטג לענייניו הפרטיים. ויתר חברי המועצה שכיהנו בתפקידים משמעותיים ובעלי משכורת נאה איבדו את תפקידם. יתכן שזהו הקש שיגרום לחבר המועצה הוותיק והפעלתן לפרוש מעט ולעשות לביתו. ימים יגידו.

 

הרב שמואל גרינברג מסר: "לא צריך להתייחס לכל שמועה או ספין. שמעתי את שמי כבר על עוד תפקידים שונים ואחרים. לא יודע מי בעל האינטרס להוציא דברים כאלו, אבל שיהיה לבריאות. אני בעירית בית שמש!"

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.