מטה הבחירות של דגל התורה בית שמש

יהונתן מאיר
י"א אלול ה'תשע"ט 11/09/19
מטה הבחירות של דגל התורה בבית שמש בפעילות ערה: יו"ר המטה, משנה לראש העיר הרב שמואל גרינברג, חבר מועצת העיר הרב ישראל סילברסטין מנהל תחום אנגלית ומנהל יום הבחירות ורכז קהילות, והרב יעקב גולדשמידט מנהל המטה, תדרכו את הפעילים וציינו יעדים לשבוע העבודה שנותר.

התמונות באדיבות מטה דגל התורה
התמונות באדיבות מטה דגל התורה

אמש התכנסו ראשי מטה הבחירות של דגל התורה סניף בית שמש ובתוכם יו"ר המטה, משנה לראש העיר הרב שמואל גרינברג, חבר מועצת העיר הרב ישראל סילברסטין מנהל תחום אנגלית ומנהל יום הבחירות ורכז קהילות, והרב יעקב גולדשמידט מנהל המטה.

ממטה דגל התורה נמסר כי המנהלים תדרכו את הפעילים וציינו יעדים לשבוע העבודה שנותר. עשרות פעילים מאיישים את התפקידים ופועלים בכל כוחם למקסם את הפוטנציאל ולהגדיל את מאגר מצביעי דגל התורה בעיר. עקב איכלוסים רבים במהלך החצי שנה אחרונה פועלים במטה להבאת המצביעים כולם אל הקלפי.

עוד נמסר כי בתוך כך נרשמת התגייסות מרשימה בהיערכות ליום הבחירות באיוש כל הקלפיות בעיר. כמו כן גוייסו כל ראשי הקהילות והגבאים לפעילות בתוך קהילתם ולהביא להצלחה במערכה הגדולה הניצבת לפנינו.

מטה דגל התורה מחדד לקהל המצביעים כי לנוחיות הציבור הושאר על כנו מספר הטלפון שפעל במטה בבחירות הקודמות, והוא כמו אז - 0733-82-82-28 למספר זה ניתן לפנות לכל בקשה לקראת הבחירות ובמהלכן. כמו כן ניתן יהיה לפנות באמצעות תיבת הדוא"ל של המטה: d0733828228@gmail.com

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.