מיזמי הייטק ייחשפו הערב בעיר

יהונתן מאיר
י"א תשרי ה'תש"פ 10/10/19
הערב יתקיים אירוע השקה חגיגי ובו חשיפת מיזמי ההייטק המובילים של MaofTech הערב ייערך במתחם הביג בהשתתפות ראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך ויזמי הייטק מובילים.
טכנולוגיה. באדיבות אושר מחשבים
טכנולוגיה. באדיבות אושר מחשבים

עיר העתיד, גם בהייטק: הערב יתקיים אירוע השקה חגיגי ובו חשיפת מיזמי ההייטק המובילים של MaofTech בהשתתפות ראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך. מתוך 41 יזמים ומיזמים ארציים שפנו להתקבל לתכנית, צפויים להציג הערב 7 יזמים את המיזמים הטכנולוגיים המבטיחים ביותר, רובם תושבי בית שמש. בין היזמים נשים וגברים בשנות העשרים עד השמונים לחייהם, חרדים, דתיים לאומיים וחילונים.


כאמור, לאחר כשבעה חודשי עבודה בתכנית "המאיץ" של מעוף-טק של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה שמטרתו לקדם את תחום היזמות הטכנולוגית בבית שמש באמצעות מתן מעטפת מקצועית ולוגיסטית ליזמים עם מיזמים מובילים שתאפשר להם לקדם באופן אפקטיבי את המיזמים עליהם הם עובדים בין השאר באמצעות ליווי של מנטורים מקצועיים ומומחים בתחומים שונים, יתקיים הערב אירוע הגמר של הליווי האינטנסיבי במהלכו כל אחד מ- 7 בעלי המיזמים ינאמו נאומים קצרים בני כחמש דקות ויציגו את המיזמים שלהם בפני קהל המוזמנים ביניהם אנשי מקצוע מעולם ההזנק.