מינויים חדשים לישיבת ליובאוויטש

יהונתן מאיר
כ"א אב ה'תשע"ט 22/08/19
"ישיבה גדולה ליובאוויטש" שנפתחת בבית שמש, מביאה לעולם הישיבות החסידי גוון חדש של הנחלת כלים ללימוד באופן שיטתי ומסודר, באווירה חסידית מובהקת. ובימים האחרונים אנחנו מתבשרים על מינויי רבנים חדשים לישיבה
הרבנים. קרדיט חב"ד אינפו
הרבנים. קרדיט חב"ד אינפו

יודי סגל, כתב חב"ד אינפו התרגשות רבה ניכרת בקרב תלמידי התמימים, לקראת פתיחתה של הישיבה גדולה החדשה – "ישיבה גדולה ליובאוויטש" בבית שמש, המביאה לדבריו לעולם הישיבות גוון חדש של הנחלת כלים ללימוד באופן שיטתי ומסודר, באווירה חסידית מובהקת.

בימים אלו הודיעה הנהלת הישיבה על מינויו של הרב משה קורנוויץ, רב קהילת חב"ד הר יונה וחבר 'מכון הלכה חב"ד', כראש מערך לימודי 'גמרא אליבא דהלכתא'. הרב קורנוויץ הידוע כתלמיד חכם עצום ובקיא גדול בהלכה ופוסקים, יוביל את הבשורה הלימודית של הישיבה בתחום לימודי ההלכה למעשה.

בנוסף, נודע גם על מינויו של הרב מנחם מענדל פרידמן, רב קהילת חב"ד פתח תקווה וחבר 'מכון הלכה חב"ד', אשר יצטרף לצוות הישיבה ויכהן כמשפיע, שילווה וידריך את התלמידים מידי יום ביומו בלימוד עיוני ומעמיק בתורת החסידות ובדרכי החסידים.

רבנים אלו מצטרפים אל צוות הישיבה הקיים, אשר הינם מסלתה ושמנה של עולם התורה והחינוך החב"די: ראש הישיבה הרב ישראל נחמן לרנר, משפיע הישיבה הרב הוד דוד אריה, המנהל הרב מנחם מענדל טהאלער, ר"מ ומשיב הרב חיים דוד וילהלם.

גורם המקורב להנהלה מסר לחב"ד אינפו כי "המינויים הללו הינם חלק מהתנופה והבשורה שמביאה עימה הישיבה בתחום החינוכי, הלימודי וההדרכה החסידית החדורה ברוח השליחות היחידה של "קבלת פני משיח צדקנו" בפועל ממש"