מכס ראש העיר לכורסת עור הצבי

יהונתן מאיר
ט"ו אדר א' ה'תשע"ט 20/02/19
הרב משה אבוטבול ישובץ במקום השמיני ברשימת ש"ס לכנסת, כך החליטה מועצת חכמי התורה בראשות הגאון הרב שלום כהן שהתכנסה הערב. המקום השמיני ברשימת ש"ס נחשב כריאלי בשל התפטרות שרי הסיעה.
הרב משה אבוטבול, אילוסטרציה
הרב משה אבוטבול, אילוסטרציה

הערב התכנסה מועצת חכמי התורה במעונו של נשיא המועצת הגאון הרב שלום כהן ברמות: הגר"ש בעדני, הגר"ר אלבז, הגר"מ מאיה והיו"ר אריה דרעי הגיעו. והגר"ד יוסף שהשתתף בדיון אבל נמנע מהצבעה בשל היותו רב עיר. להכריע מי יהיו פניה החדשות של סיעת ש"ס. האופציות שעמדו על השולחן. שני שמות חדשים במקומות ריאליים. אך למען האמת עד מחר ב22:00 הכל פתוח, בנוסף המועצת תסמיך את יו"ר הסיעה הרב אריה דרעי למנות את מי שירצה מהמקום העשירי ואילך.

 

חבר הכנסת אשר מסר את החלטת הוועדה היה הרב יואב בן צור אשר אמר את השמות אשר הוחלטו להיות משובצים ברשימה. ובמקום השמיני כאמור, ישובץ הרב משה אבוטבול. התפטרות  שרים וסגני שרים במגרת החוק הנורווגי ובנוסף חברי הכנסת משולם נהרי ויצחק כהן שהתחייבו להתפטר בהמשך.

 

כעת אנחנו מקווים שאכן סיעת ש"ס תביא את מספר המנדטים שירחיב את הכוח והייצוג החרדי בכנסת וכמובן יראה את שליח הציבור וראש עיריית בית שמש הרב אבוטבול נושא ברמה את ערכי היהדות החרדית המזרחית

 

הרב משה אבוטבול. אילוסטרציה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.