ממשיכים בבנייה: שר האוצר ושר הבינוי והשיכון יבקרו בבית שמש

משה כהן
י"ט כסלו ה'תשע"ט 27/11/18
מגייסים את השרים: לפני תום 100 ימי החסד לעירייה הנכנסת פועלת ראש העיר ד"ר עליזה בלוך בשיתוף שר האוצר לבחון את האפשרות לקידום מיידי של שטחי מסחר ותעסוקה כמו גם את השכונות החדשות ד' וה' בבית שמש. וגם תעוד מיוחד: מה הבטיחה ראש העיר לבוחר החרדי (שלא בחר בה)!
צילום : רווח הפקות
צילום : רווח הפקות

ראש עיריית בית שמש, עליזה בלוך: נפגשתי אתמול (שני) עם שר האוצר ויו"ר מפלגת "כולנו" משה כחלון. הודיתי לו ולאנשי כולנו בבית שמש על תמיכתם בי במהלך הבחירות וישבנו לישיבת עבודה.

השר הקשיב בקשב רב לצורכי העיר בית שמש ולצד המחויבות להסכם הגג הנחה את אנשי משרדו לשבת עם העירייה ולגבש תכנית לקידום העיר בית שמש. בין השאר ביקש השר לבחון את האפשרות לקידום מיידי של שטחי מסחר ותעסוקה ופיתוח אזורי תעשייה כמו גם את השכונות החדשות ד' וה' בבית שמש.

בשיחתנו העליתי את הבעייתיות בתכנון הקיים כעת וביקשתי שיבוצע שינוי בהסכם הגג כך שיביא את הצרכים של העיר ובכללם פיתוח מבני ציבור שטחי מסחר ותעסוקה ועוד... בנוסף הצוות המקצועי של האוצר יבחן את אפשרויות הסיוע לעיר בכלל הכלים הקיימים בתחומים נוספים כגון תעסוקה תחבורה תשתיות ועוד.

אחרי פגישות עם שר החינוך (קיימנו פגישה נוספת היום בכנסת ובקרוב נצא ליום עבודה משותף בעיר יחד עם השר וכל צוות משרדו) שר הבינוי והשיכון ושר האוצר אני ממשיכה בכל הכח לבנות, יחד עם שותפיי, את עיר העתיד- בית שמש.

 

 

 

 

ההבטחות לבוחר החרדי (שלא בחר)

בסרטון ששודר כחודשיים לפני הבחירות תעדנו את שורת ההבטחות (דקה 2:30 בסרטון) לבוחר החרדי של ראש העיר ד"ר עליזה בלוך-בן חמו (בסרטון תמונות נשים)