מסתמן: כתבי אישום חמורים נגד מעורבי "הולילנד" בית שמש

משה כהן
י"ח כסלו ה'תשע"ט 26/11/18
פרשת סאטמר: המשטרה הגישה את המלצתה לפרקליטות בנוגע להגשת כתבי אישום חמורים נגד המעורבים בפרשת סאטמר, למהדריניוז דווח כי המשטרה מגבשת כתבי אישום במספר פרשיות נוספות נגד החשודים.
משמאל וולדמן עם אייזנשטיין ומונטג
משמאל וולדמן עם אייזנשטיין ומונטג

פרשת השחיתות שהכתה בהלם בכירים בעיריית בית שמש מסרבת לחלוף, מסתבר כי המשטרה ממשיכה במרץ בחקירות ודיונים נגד חלק גדול מהמעורבים, ובפרקליטות המדינה מגבשים כתבי אישום חמורים נגד החשודים במספר פרשיות נוספות.

 

הנגיד ודונלד טראמפ

היום יתקיים  דיון נוסף עם אחד החשודים המרכזיים בפרשה, ר' לייב וולדמן, הדיון האחרון בעניינו של וולדמן התקיים לפני כ-4 חודשים, המשטרה טוענת כי וולדמן מעורב במספר פרויקטים שונים בעיר בית שמש בהם התגלו ליקויים קשים בהתנהלות מול עיריית בית שמש ובייחוד מול מחלקת תו"ב.

ברזומה "המפואר" של וולדמן יש גם שותפות קצרה עם דונלד טראמפ לפני בחירתו לנשיאות ארה"ב, כאמור גם השותפות עם טראמפ הסתיימה בטונים צורמים לאחר שהאחרון גילה כי וולדמן מבוקש להסגרה בארה"ב, וולדמן הצליח להימלט לקנדה ולא נשפט על עברות "צווארון לבן" שביצע בארה"ב, טראמפ לעומת זאת הצליח להציל את כספו ו"ברח" מהשותפות, מספר לא קטן של אנשי עסקים בכירים בישראל ובעולם הפסידו את מיטב כספם במעורבות בפרויקטים של וולדמן ברחבי העולם.

לסיפור המלא של פרשת סאטמר לחצו כאן

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.