מעל שני מיליון שקל עבור קרן משפחת ברזמן

יהונתן מאיר
ה' חשון ה'תש"פ 03/11/19
תושבי בית שמש ערבים זה לזה! אמש בשעת לילה מאוחרת התבררו ממדי ההצלחה. תושבי העיר מכריו וידידיו של איש הנתינה והחסד המנוח ר' יגאל ברזמן ז"ל שהתגייסו לטובת בני משפחתו האלמנה והיתומות גייסו למעלה משני מיליון שקלים. מקורביו מספרים
יגאל ברזמן
יגאל ברזמן

אמש בשעת לילה מאוחרת התבררו ממדי ההצלחה במגבית שהחלה עוד בטרם חגי תשרי ונועדה לתת קורת גג לאלמנתו ששל איש החסד ר' יגאל ברזמן.

תושבי העיר מכריו וידידיו של איש הנתינה והחסד המנוח ר' יגאל ברזמן ז"ל שהתגייסו לטובת בני משפחתו האלמנה והיתומות גייסו למעלה משני מיליון שקלים לטובת מגורי אלמנתו ובנותיו, פרסתן וסיוע לחתונתן בעזרת ה'.

המארגן והרוח החיה מאחרי המגבית ר' משה ארנפלד אמר "כנראה שבית שמש עדיין היא העיר הכי הומגנית מכל הערים החרדיות וזאת על אף שכביכול גרים סוגים מכל המינים החוגים העדות והמדינות. בסופו של יום בית שמש הוכיחה שהאחדות שבה ניצחה את הכל וכולם ללא יוצא מן הכלל התגייסו למען המערכה. יישר כוחכם בית שמש"

חבר מועצת העיר הר"ר ישראל סילברסטין אמר ל"מהדריניוז" בעקבות ההצלחה "אני לא הדובר סך הכל יהודי פשוט שניסה קצת לעזור לידיד. עשו כאן את הלא יאומן. סכומים כאלו זה לא דבר של מה בכך. אנשים חשבו שהיעד זה חלום של אחד מהמארגנים" 

"היו פה כמה קודקודים שנתנו את עצמם מהוקר עד ערב במשך מבפר שבועות להצלחת המגבית. עזבו הכל למען הקרן. זה הסוד. מסירות נפש לעזור ליהודים וברוך ה' היתה סיעתא דשמיא מיוחדת וזה מגיע ליהודי כמו יגאל שעזר וסייע לכל כך הרבה אנשים. הוא לא ידע להגיד לא כשיהודי היה בצרה ועם ישראל החזיר לו הערב ובגדול." אמר סילברסטיין.

חבר המשפחה וממארגני המגבית ירוחם אסטרייכר בירך גם הוא על ההצלחה והוסיף: %מחר משפחת ברזמן חוזרת לשכונה לחיים רגילים ופשוטים. בבקשה בבקשה אנא שכל אחד יעזור בסביבתו להעלים ראיות. חשוב לנו שהמשפחה תפגע כמה שפחות. הילדות הקטנות לא מבינות את הקמפיין. אנא מחר בבוקר שכל אחד בסביבתו יתלוש/יכסה/יעלים כל מודעה או עלון."

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.