מעקב מהדריניוז: ארגון החסד יר"א

יהונתן מאיר
ז' אדר א' ה'תשע"ט 12/02/19
אוכלוסיית העיר בית שמש מגוונת מאוד ומשפחות רבות ברוכות ילדים מתמודדות עם קשיים כלכליים באופן יום יומי. בעקבות פניות מצוקה רבות והצורך האדיר לסייע למשפחות מבית שמש. ארגון יר"א הוקם ב 2006 והחל לסייע בידי המשפחות. מהדריניוז יספרו לכם את סיפורי ההצלחה של הארגון, ותקוותם בכל דור ודור
סמל הארגון
סמל הארגון

"המשפחות הנתמכות בידי ארגון יר"א הינם מכל גווני האוכלוסיה. כשנפגשנו עמם גילינו  תעצומות נפש וכוחות שיש לאנשים הללו ואיזה ילדים נפלאים יש להם", מספרים מלאכי החסד של ארגון יר"א למהדריניוז "לצערנו נוכחנו כי ביניהם לבין ההצלחה והיציבות הכלכלית תהום פעורה".
 
 הארגון בחר להקים את הארגון שיעניק לאותם משפחות גב איתן לצמיחה משפחתית ואישית ולאפשר להורים להצמיח דור חדש בריא לומד ותורם למשפחתו ולחברה כולה. כי אסור שהילדים הללו יגדלו לתוך מציאות כלכלית קשה שעלולה להשפיע על כל חלקי החיים. מציאות שלרוב גורמת לנערים לרדת מטה.
הילדים אלו הם הילדים של כולנו, "כל ישראל ערבים זה לזה". וההצלחתם שלהם היא הצלחתנו והצלחת העם היהודי כולו.  ולהבדיל כך גם הכישלון. וכשאנו בונים עבורם גשר שיוכלו בעזרתו לעבור מעל התהום אנו נותנים להם דרך אל עולם מלא, להם לילדיהם ולצאצאים שלהם בעתיד.

מאות משפחות זוכות לעזרה יומיומית בסלי מזון שיפוץ בתים מ א' ועד ת' מלגות לשמחות ועוד.

"מהדריניוז" יוצא במעקב עד חג הפורים אחר ארגון יר"א ופעילות החסד שלו. אחר המתנות לאביונים, ובעקבות האחריות החברתית המדהימה שלהם.בנשיאות הרב אברהם הרוש שליט"א שהיה המקים ובעל החזון והרוח להקים את הגשר של המשפחות על פני התהום הכלכלית שעמדה בפניהם.

ארגון יר"א כאמור, הוא ארגון שנועד לסייע למשפחות במצוקה. בהכוונתו ובפיקוחו של הגאון הרב אלחנן פרץ שליט"א אב בית דין "חוקת משפט". כתובת מעודכנת: רח' הצבע 6, א.ת. צפוני, בית שמש טלפון לפרטים, בירורים ותרומות: 02-6230220  שלוחה 3 פקס:  02-5877470.

 

סמל הארגון

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.