מפיק האירועים בעירייה למגזר הדתי והחרדי פורש מתפקידו

יוני קפלן
י' טבת ה'תש"פ 07/01/20 1
דוד וקנין, האיש שעמד מאחורי כל אירועי התרבות שנערכו בשנים האחרונות עבור המגזר הדתי והחרדי בבית שמש, פורש מתפקידו. בעקבות מינויו למנהל מחלקת הרכש בעירייה הודיע וקנין על עזיבתו, זהות מחליפו טרם פורסמה
וקנין יחד עם הזמר חיים ישראל (מתוך אלבום פייסבוק)
וקנין יחד עם הזמר חיים ישראל (מתוך אלבום פייסבוק)

בשנים האחרונות נערכו בבית שמש מגוון רחב של אירועי תרבות מרשימים ביותר. כל גדולי הזמר היהודי והחסידי הופיעו בעיר במסגרת פסטיבל סוכות ובבמות נוספות. מי עמד מאחורי ההפקות הללו, היה דוד וקנין שניהל, יזם והפיק את האירועים מטעם עיריית בית שמש. 

אתמול (שני) פרסם וקנין הודעה לפיה הוא פורש מתפקידו בעקבות מינויו למנהל מחלקת הרכש והאספקה בעירייה. ״חברים יקרים לי מאוד, אני כבר כ-6 שנים עושה את ההפקות הגדולות והקטנות עבור הציבור הדתי לאומי״ כתב וקנין. ״מה לא היה כאן ומי לא הגיע לעיר המיוחדת בית שמש״.

״אתם לא ידעתם שאני בכלל עובד מסביב לשעון במחלקת הרכש של העירייה כבר 9 שנים. עשיתי את המירב בכל ימות השנה, במיוחד את חגיגות העצמאות ברמת בית שמש, את פסטיבל סוכות הענק שהשיא היה 13000 איש בשנתיים האחרונות. אירועים בחופש הגדול, היציאות לאטרקציות מחוץ לעיר, את ההצגות הגדולות. ריכזתי את כל פעולות של תנועות הנוער הדתיות בעיר. כל זה היה לי לעונג גדול ומיוחד לשרת אתכם מעבר לשעות ולימי החגים״.

וקנין מוסיף, ״לפני כיומיים נבחרתי לשמש כמנהל מחלקת הרכש והספקה של עיריית בית שמש. הדבר יצריך ממני כוחות גדולים להקים מחלקה מיוחדת גדולה ודיגיטלית. לכן באהבה גדולה אליכם אני לא אמשיך לעשות את האירועים לציבור הדתי לאומי בעיר. תודה ענקית למי שנתן ותמך בי לאורך כל השנים.

בהמשך מכתבו מודה וקנין לכל הגורמים בעירייה שסייעו לו במהלך השנים בתפקידו, החל מראש העיר לשעבר אבוטבול וכלה באנשי השלטון הנוכחי. 

זהות מחליפו בתפקיד טרם פורסמה כשברור שנדרש אדם המכיר היטב את הציבור הדתי והחרדי על מנת להתאים לכל מגזר את אירועי התרבות התואמים את השקפת עולמו.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • בהצלחה בתפקיד החדש, עלה והצלח אדם יקר ומסור!