Warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/rbsn.co.il/httpdocs/inc/siteFunctions.php on line 2839
משה אבוטבול VS נתי זק :: חדשות בית שמש מהדריניוז

משה אבוטבול VS נתי זק

נתי זק
א' כסלו ה'תשע"ט 09/11/18 4
הודעה ששלח משה אבוטבול לאחד מהפעילים המרכזיים של ד"ר עליזה בלוך, נתי זק. פורסמה לציבור. נתי זק לא נשאר חייב ושלח מסר מרגיע לאבוטבול "אל דאגה".קראו את המכתב המלא.

משה היקר לי מאד.

ההודעה האישית שלי אליך ותשובתך אלי פורסמו והפכו נחלת הכלל, ואני חש צורך להשיב לך.

אהבתי אליך והערכתי על שנים של תרומה לטובת הכלל אינם סוד וכולי תקווה שהחברות ביננו תשמר לעוד שנים רבות.

מעולם לא כתבתי נגדך דבר וחצי דבר, הדברים אותם כתבתי במהלך החודשים האחרונים הופנו להתנהלות העיר בראשותך ומצבה של העיר כיום.

לצערי אני חייב לומר לך, רבי משה, העיר במצב קשה מאד. 
קשה עד כדי כך שגם תושבים המזוהים עם הציבור החרדי לא בחרו שוב בדרך שבה ניהלת את העיר.
ולא, לא מדובר על 533 תושבים או על חציים ש"לא נשמעו לגדולי הדור" אלא מדובר על 4,533 תושבים. חרדים. שנאלצו לבחור נגד ערך שגדלו עליו ולהגיד עד כאן. 

4,533 תושבים שלא בחרו בך ובדרך שבה ניהלת את העיר. זה מספר שייזכר לדורות בכל פעם שידברו על הציבור החרדי כמספר בלבד שאפשר לספסר בקולות שלו בלי לתת דין וחשבון. לעשות על גבו דילים בלי בושה ולצפות שלא יבוא חשבון.

4,533 תושבים שהחליטו להחליף שלטון. לא כי הם נגד גדולי התורה חס וחלילה אלא הם בעד החיים שלהם בעיר בית שמש. 

אחדות? על איזה אחדות כבודו מדבר.
האחדות שבה אתה מתהדר ומרים על נס, מתפרקת מול עיננו בימים שמאז היוודע תוצאות הבחירות.
 אוי לנו מאחדות כזו, אחדות שיסודה והמשכה הייתה לשם צבירת קולות. אחדות שמתפרקת ברגע שנעלם האינטרס. ברגע שמופיע תיק או משרה.

אחדות שבאה לעולם מחוסר ברירה ומאילוץ כתוצאה מפסילת המפלגה שלך בעת הגשתה לועדת הבחירות (האם זה היה ספין או מחדל? עד היום אנחנו לא יודעים).
האחדות הזו הפכה היום לקרב סכינים והאשמות האחד כלפי השני, הלזה יקרא אחדות?.

דווקא ההוראה של גדולי ישראל כיצד להצביע וההצבעות בפועל מגלות עד כמה הציבור והתושבים רצו שינוי, עד כמה הם לא אהבו את מה שראו בשנים האחרונות. וזה בא לידי ביטוי בקלפי ובתוצאות.

כולנו מאמינים שכל מאן דעביד לטב עביד, קל וחומר שרואים את הטוב קורם עור וגידים מול עיננו. ואני באמת מאמין שיהיה טוב.

משה אהובי, אתה דואג לאברכים שניתנו להם הנחות ואולי עכשיו זה יילקח מהם.
הרי אלו הוראות של משרד הפנים, לא אתה נתת להם הנחות וודאי שאף אחד לא ייקח אותן מהם. ההנחות הן תוצר של בדיקה על מצב אישי וקריטריונים ברורים. מי שעומד בהם מקבל הנחה. ככה זה בכל הארץ וככה זה גם פה.

הסר דאגה מלבך.

פתרונות הדיור עליהן עמלתם כל השנים וחשובים כל כך לציבור כולו, הפכו להיות פתרונות בצורת שכונות פחים.
חמש שנים לאחר האכלוס והררי עפר וזוהמה הפכו להיות סמל של שכונה חדשה. אנחנו לא מדברים על סיגלית באדנית, אנחנו מלינים על סכנת נפשות ממשית לילדנו שנאלצים לבוסס בבוץ בדרכם לתחנת האוטובוס או לבתי הספר. 
את הבניה חייבים להמשיך והיא תמשך. אבל היא תמשך באופן תקין.
השכונות יהיו בטוחות יותר ונעימות יותר לתושבים ששילמו ממיטב כספם עבור דיור נורמלי. מה שקורה פה ברמת בית שמש ג' זה לא נורמלי.
מתי הפכתם שולחן במשרד השיכון? למה לא פוטרו כל קבלני העפר שמושכים זמן על גב התושבים. השכונות החדשות מביישות אותנו מול ערים נחשלות ואין פוצה פה ומצפצף. הדבר היחיד ששמענו היה "זה לא אנחנו זה משרד השיכון" וכדומה.

הסר דאגה מלבך. אנחנו נמשיך לעמוד על המשמר.

נכון, את האכלוס ואת הטופס 4 אסור לעכב. אבל אם רק הייתה חשיבה נכונה לא היה צריך לעכב את הטופס 4 כי הכול היה מוכן. בוא נצא לטייל בעיר מודיעין ובערים נוספות שבתנופת בנייה. לא תראה מחדלים בסדר גודל כמו בעיר שלנו. ולזה אמרנו די.

אני לא בא להמעיט מההישגים שלך, אבל העיר לא נפתחה לטובת הציבור החרדי בקדנציה הזו. הציבור החרדי גם לא נזרק מכל מקום. הציבור החרדי בא לפה כי הוא רוצה עיר במרכז הארץ שתעניק איכות חיים ליושביה. כן ר' מוישה, מגיע לתושבים יותר.
אתה מדבר על כיתות לימוד ותקצובם על ידי העירייה לבנייני המוסדות.
על בתי הספר ותלמודי התורה קמה ונפלה בית שמש. על קולם של תינוקות של בית רבן שנשמעו בכיתות חרבות או בבתי כנסת ששימשו לכיתות לימוד מחוסר ברירה, על קולם של ילדנו שלא קיבלו את את האפשרות הבסיסית בלימוד בכיתות נורמליות. 
"מדיניות זו שסייעה במיליונים לת"תים להיבנות ולצאת מהקרוונים ומהדירות" אתה כותב ואני לא יודע אם אני הוזה. פוק חזי ר' מוישה היכן לומדים ילדנו בעשר השנים האחרונות.

ואם בתינוקות של בית רבן עסקינן אני מעדיף שלא לדבר על נושא הממ"ח שהוקם כמוסד פרטי לחלוטין ועומד בזכות תשלומי הורים ותרומות שאותם גייסנו  ואתה בנחמדות ובאהבה שאני יודע שיש בך לא הצלחת להושיע. על זה נעמוד על המשמר.

הסר דאגה מלבך.

אנחנו נעמוד על המשמר שהציבור החרדי לא יינזק כי אנחנו חלק ממנו, למרות שבמשך השנים ניסו להוקיע כל מי שלא התיישר עם העדר המובל בידי עסקנים. אמרו עלינו שאנחנו לא חרדים ושתקנו. אמרו עלינו שאנחנו עוקרי תורה ויראה ושתקנו. כעת כש-4533 תושבים חרדים אמרו את דברם בקלפי. לא תוכלו להגיד עלינו שאנחנו לא חרדים. 

אנחנו חרדים ומצפים ששליחי הציבור יעשו את מלאכתם עבורנו. לא בזכות אלא כחובה אלמנטרית של נבחר ציבור.

הקרקס שנראה בימים אלו סביב הכניסה לקואליציה של המפלגות החרדיות מגלה יותר מכל את מה שזעקנו 5 שנים. 
אנחנו שומעים על יצירת גוש חוסם ושומעים על אחדות אבל לא שמענו ואפילו פעם אחת איזה תיקים חשובים להם, איפה הם רוצים להמשיך את העשייה. איך מתקנים את המחדלים שהיו כאן ומפצים את 4,533 המצביעים שלא בחרו בהמשך השלטון הקודם.

צאו לציבור, ותגידו לו שמשהו הולך להשתנות, תדרשו את תיק שפ"ע!! נראה אתכם פועלים שם. למרות שזה תיק שלא נחשב ליוקרתי. למרות שאין בו כבוד ושררה. תשאל את שימען גולדברג.
אבל הם, המפלגות החרדיות. מסרבים לשמוע את רחשי הציבור.

 אמור להם ר' מוישה, הגיע הזמן.
תגיד להם גם שאני חרדי וכך גם חבריי. אל תוציאו אותנו מהכלל. בשר מבשרכם אנחנו.

אני יודע ששירת "ליהודים היית אורה" אינה במקומה. אבל מעניין איך אתה יחד עם יתר תומכיך היו מגיבים לו היו התוצאות הפוכות. קח לך כמה דקות לראות סרטונים מהמסיבות שנערכו כאן לפני 5 שנים כשניצחת. אפילו קיימתם ערב חגיגי בחמת גדר. לבושים בחלוקים חגגתם את ניצחונכם. 

אני מאחל לך מכל הלב שתמצא את מקומך בעשייה הציבורית כיוון שקולך והעדינות שבפועליך חשובים לאין ערוך באווירה הציבורית כאן בעיר. אני מקווה שרחשי הציבור יגיעו לדלתות הנכונות כדי שכולנו נהנה מנציגות חרדית שדואגת לרווחת התושב גם במקומות שנראים מיותרים. כי הם לא.

בידידות ובחברות,

נתי (זק)

["דגל התורה (24%)","כח - כלל חסידי (12%)","ש''ס (15%)","הבית היהודי (25%)","הליכוד (24%)"]
[24,12,15,25,24]

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • כל הכבוד כתבת יפה כל כך, רגיש אך נחוש וזה בדיוק מה שהיה לנו פה, הציבור החרדי גם מאס בקומבינות ודורש זכויות ויחס הולם
  • ולבית שמש את נתי זק. תמיד היו בעם ישראל מוסרים.
  • נתי זק אתה אנטישמי בלבוש חרדי מקווה של יתרבו כמוך משה אבוטבול אוהבים אותך גם עים בלוך לא יזוז פה כלום
  • נתי זק אתה אנטישמי בלבוש חרדי מקווה של יתרבו כמוך משה אבוטבול אוהבים אותך גם עים בלוך לא יזוז פה כלום