משה מונטג – מתהדר בנוצות לא לו

יהודה סגל
ב' חשון ה'תשע"ח 22/10/17
אבוטבול כאילו מביא אגם לעיר, ומשה מונטג כאילו מביא אלינו את הרכבת הקלה!

(לאחר הפסקה קצרה, המאמר הושב למקומו. מקורבי משה מונטג לא הצליחו להכחיש את העובדות המוצגות להלן!)

בראיון ל"חדש בבית שמש", אמר מונטג:

"אפילו הרכבת מכירה היום את בית שמש, ויש כבר תכנית להביא את הרכבת הקלה מירושלים ועד בית שמש. מה שקורה הוא שעוד מעט ייחנך קו הרכבת החדש והמהיר מתל אביב לירושלים, אחרי שהקו החדש ייפתח, הקו הישן שעובר היום מבית שמש לירושלים יהפוך למיותר, והתכנית היא להעביר עליו את הרכבת הקלה, אבל מה שעוד חשוב הוא לדעת כי הרכבת הקלה לא תסתיים בתחנת הרכבת בכניסה לעיר, אלא תמשיך לתוך בית שמש ותחצה את העיר דרך כביש 5 (נהר דן) עד סוף רמב"ש ד', בכביש חמש הכנו כבר מראש מקום במרכז הכביש עבור הרכבת הקלה, זה אומנם לא מהיום למחר, אבל אלו הן תכניות שעובדים עליהן".

רכבת קלה... מהדריניוז שתק, כי התוכניות הם של משרד התחבורה מקדמת דנא. עיתונו של אבוטבול, כמובן, העתיק את הדברים כלשונן, משל מדובר כאן בהישג חדש ואמיתי.

בקיצור: אבוטבול כאילו מביא אגם לעיר, ומשה מונטג כאילו מביא אלינו את הרכבת הקלה!

התוכניות עליהן עובדים הוצגו לראשונה ע"י שר התחבורה, ח"כ ישראל כץ, בעניין מפת התחבורה המתוכננת לשנת 2040. אז מה יום מיומיים? למה מונטג מרגיש כה חפשי להלל את עצמו במעשיהם של אחרים? כי מצביעיו לא צורכים תקשורת אחרת? ומה עוד נעשה כאן במדינה בזכותו של מיסטר מונטג מבלי שידענו לתת לו קרדיט?! מה נעשה יקר וגדולה למונטג על זה? נראה כאן תביעות?

אגב, לא נקצר במקום שאמרו להאריך: אם יש אדם ספציפי עליו ניתן להטיל את כל האשמה על "אתר הבנייה" שנקרא רמב"ש גימל, הרי האיש הינו משה מונטג.

גם בדגל התורה כועסים עליו. לא בחינם פורסם תחילה על קיום פגישת דגל התורה בסוכתו של  שמואל גרינברג דווקא.

עם משה אבוטבול נסתדר כך או אחרת (או שלא), אבל משה מונטג, מבחינת המשרות המתגמלות, סיים כנראה את הקריירה. במפלגתו שלו כבר מבינים זאת.

ובמקום לשפר מעתה, לתקן את הליקויים המובנים, הוא פשוט ממשיך הלאה להקדים מכה לרפואה בשכונות דל"ת וה"א, וכולי.

לסיכום, אם יש מי שברור שלא יקבל את קול החרדים, הרי זה משה מונטג. ואולי יקבל אדון מוטנג דווקא את קולות אלו שאוהבים לראות את החרדים ברמב"ש גימל סובלים...

בס"ד, יהודה סגל

(לאחר הפסקה קצרה, המאמר הושב למקומו. מקורבי משה מונטג לא הצליחו להכחיש את העובדות המוצגות כאן!)

YSMehadrinews@Gmail.com

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.