משרד השיכון מסתבך גם בשכונות החדשות

בני קליין
ג' אב ה'תשע"ז 26/07/17
השכונה עוד לא אוכלסה אבל המנגינה היא אותה המנגינה. משרד השיכון המחויב לסיים את עבודות הפיתוח לפי מועדים ברורים אינו עומד בזמנים ואין פוצה פה.
הבעיות חוזרות גם בשכונת רמת בית שמש ג2.
ג2 תהיה כמו ג1?
ג2 תהיה כמו ג1?

למערכת הגיעה מכתב מאת חברת "חזון את גלילי" המודיע לרוכשים שלא תוכל לעמוד במועדי המסירה על פי החוזים שנחתמו אתם וזאת בשל מחדלי משרד השיכון.

הודעה כזו מטילה הוצאות בלתי אפשריות ועוגמת נפש רבה לרוכשים. תשלומי השכירות המעיקים ומעברים מיותרים בין דירות שכירות יהיו מנת חלקם של הרוכשים.

ומה יגידו אלה שחתמו על הסכמי שכירות בחפיפה למועד המסירה על פי חוזה שחתמו מול הקבלנים. הם ימצאו עצמם עוברים בין דירות כשאפילו חוזה שכירות לטווח רחוק או ברור הם לא יכולים לחתום.

 

משרד השיכון הרי קיבל את כל כספו כבר בעת זכיית הקבלן במכרז, אבל יש לו את כל הזמן שבעולם ואחריו המבול.

ואם כבר בשלב זה משרד השיכון לא רואה  את הרוכשים ואפילו לא ממטר מה יהיה כשהשכונה תתאכלס? אנחנו נראה את אותם תמונות וקבוצות וואטסאפ של תושבים ממורמרים מדלגים בין שלוליות והררי עפר כבאחרון הכפרים שמעבר לקו הירוק.

אחד הרוכשים מספר ל"מהדריניוז" על התסכול "את מיטב כספי שמתי בנכס הזה כל התכנית המשפחתית שלי מבוסת על מועד מסירה ברור והנה משרד השיכון דופק הכל".

ממשרד השיכון נמסר: "השכונה ברמת בית שמש ג' בהליכי בניה שונים.פלח  חלקי מהמבנים לקראת גמר בניה והמשרד עושה כל מאמץ כדי לאפשר חברת הבניה לאכלס אותם". 

אומרים "דיבורים כמו חול ואין מה לאכול" במקרה זה יש דיבורים כמו חול אבל הרוכשים יאכלו כמו חבריהם מרמה ג' הרבה חול.

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.