מתנת חג לנהגים: משרד הרישוי החדש בבית שמש

מערכת מהדריניוז
ז' תשרי ה'תשע"ט 16/09/18
מתנה לחג לאוחזים בהגה: משרד הרישוי לקראת חנוכת המשרדים החדשים בבית שמש. סגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה שמואל גרינברג ערך סיור במשרדים החדשים ואמר כי מדובר בשיפור משמעותי ברמת השירות והזמינות עבור נהגי בית שמש

את התמונות הזכורות שלא לטוב ממשרד הרישוי בבית שמש ליד שופרסל בכניסה לעיר, אתם יכולים להעביר בקרוב להיסטוריה. המשרד שצבר תלונות רבות מצד תושבים על שעות הפתיחה שלו ויותר נכון על שעות הסגירה, על התנאים הלא תנאים, ועל ההפתעות במועדי הסגירה בלי להודיע מראש, גם הם הולכים לעבור לזיכרונות העבר, זאת לאחר החלטה חשובה שקיבלו במשרד הרישוי לשדרג את רמת השירות בבית שמש, החלטה אותה קיבלו בעקבות סדרה של מפגשים שערך סגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה שמואל גרינברג עם מנהלי משרד הרישוי ובכירי משרד התחבורה.

נציגי משרד הרישוי חתמו לפני כחצי שנה חוזה עם מגדלי האנפה על שכירות של מתחם משרדים במקום, בהיקף של 120 מ"ר, בכדי ולהביא לבית שמש איכות חדשה של שירות, ובימים אלו לאחר שיפוצים והתאמת המקום לייעדו, המשרד החדש הולך לפתוח את שעריו לטובת נהגי בית שמש.

מגדלי האנפה בבית שמש הנמצצים ליד בניין העירייה הישן במרכז העיר, מאכלסים כבר מספר רשויות סמך ממשלתיות, כמו בית המשפט, לשכת רשות המיסים, משרד הקליטה, ועתה מצטרפים לאלו גם משרד הרישוי של משרד התחבורה.

לקראת חנוכת המשרדים החדשים, ערך סגן ראש העיר ויו"ר ועדת התנועה שמואל גרינברג סיור במתחם, יחד עם נציגי משרד הרישוי ועמד מקרוב על התקדמות העבודות לקראת פתיחת המשרדים החדשים שיפתחו אי"ה לאחר החגים.

"עבור תושבי בית שמש זו ברכה של ממש", אומר סגן ראש שמואל גרינברג, שמלווה את הקמת משרד הרישוי החדש בבית שמש במסגרת קשרי ועדת התנועה עם משרד התחבורה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.