מתנ"ס גוונים : חדר מחשבים וקורסים בגרפיקה ויישומי מחשב.

כ"ד ניסן ה'תשע"ח 09/04/18
עוד מיזם חדש במתנסי"ם, סגן ראש העיר שמואל גרינברג בישר כי במתנ"ס גוונים חנכו חדר מחשבים משוכלל בו יעבירו קורסים בגרפיקה ויישומי מחשב.

במתנ"ס גוונים חושבים כל העת מה ניתן לשפר ולהוסיף, בכדי להעצים את פעילות המתנ"ס", אומר סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"סים שמואל גרינברג

במתנ"ס גוונים ברמת בית שמש נערכו  לחוגי המדע החדשים שהחלו לאחרונה  במימון משרד המדע, ולכך נחנך במקום חדר מחשבים גדול ומאובזר עם 25 יחידות של מחשבים, שיעמוד כמובן תחת בקרה.
חדר המחשבים החדש ישמש גם לקורסים לציבור הנשים שיפתחו אי"ה בקיץ הקרוב, יהיו אלו קורסים לגרפיקה, למזכירות וליישומי המחשב. בהנהלת מתנ"ס גוונים נערכים להשיג גם מימון וסבסוד ללימודים, וכך יוכלו לפתוח את השערים לציבור הנשים שחפצות ללמוד מקצוע מכניס וליד הבית.
מיזם זה של פרויקט חדר המחשוב הוא עוד נדבך להפיכתו של מתנ"ס גוונים לבית של תושבי השכונה, כאשר במהלך השנתיים האחרונות מתנ"ס גוונים הולך ומקבל עוד ועוד פרויקטים ויוזמות לבין כתליו, שהופכים אותו לכתובת מרכזית בשכונה, ועדיין לא נאמרה המילה האחרונה.
סגן ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"סים בבית שמש שמואל גרינברג ערך השבוע ביקור בחדר המחשבים החדש שהוקם בעלות כספית גבוהה במתנ"ס גוונים, והביע את הוקרתו לצוות מתנ"ס גוונים ולמנהלת המתנ"ס הגב' לוברבוים, שעושים מלאכתם נאמנה למען תושבי השכונה, וחושבים כל העת מה ניתן לשפר ולהוסיף, בכדי להעצים את פעילות המתנ"ס.
"מתנ"ס גוונים", אמר גרינברג, "קנה לו שם של כבוד בבית שמש, ולא בכדי גם ממקומות אחרים בארץ באים ללמוד מהצוות של מתנ"ס גוונים, איך מחברים את הציבור לפעילות המתנ"ס ואיך מביאים לכך שמדי חודש יבקרו במתנ"ס אלפי תושבים מכל הגילאים".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.