נהג סופרבוס תקף ילדים נוסעי האוטובוס

יהונתן מאיר
ח' חשון ה'תש"פ 06/11/19
ברמת בית שמש ג' נהג אוטובוס של חברת "סופרבוס" עצר באמצע הנסיעה ותקף קשות ילדים במכות בחשד שהם שיחקו ברצועה (חגור) המותקנת באוטובוס, נוסעים שישבו שם חצצו בין הנהג לילדים והם נפגעו קל. תלונה הוגשה למשטרה
אוטובוסים של סופרבוס. אתר החברה
אוטובוסים של סופרבוס. אתר החברה

דיווח בקבוצות בית שמש חדשות. תושב רמה ג מדווח כעת הדיווח על מה שארע באוטובוס: הייתי באוטובוס ברמה ג' מפוצץ בנוסעים. הנהג לא הסכים לנסוע עד שאף אחד לא יעמוד לידו, מה שלא היה אפשרי.

הנהג עצר בצד במקום ללא תחנה, ולא הסכים להמשיך. כך במשך חצי שעה. בין הנהג לאחת הנוסעות התפתח עימות מילולי כאשר הנהג מודיע שבגללה הוא לא ממשיך עד שתרד.

משטרה שהגיעה למקום הורתה לנהג להמשיך בנסיעה ולהוריד את הנוסעת היכן שצריכה ללא שישוחחו ביניהם. הנוסעים הלכו לתחנת המשטרה על מנת להגיש תלונה כנגד הנהג התוקף.

יוזכר כי לפני כשלושה חודשים מסר המרצה דניאל נחמיאס לנהגי החברה הרצאה  על שפת גוף והתמודדות עם מצבים מורכבים באוטובוס – כיצד יש לנהוג במצבים בהם עולה לאוטובוס נוסע אלים, מתפתחת קטטה בין הנוסעים ואירועים דומים.

מחברת סופרבוס נמסר בתגובה: גרסת הנהג לאירוע שונה בתכלית ולאחר שנבדוק את הנושא לעומקו ננקוט בצעדים המתבקשים. סופרבוס מגנה כל אלימות, מכל סוג, ובמידה ויתברר כי הנהג נקט באלימות, יינקטו כנגדו צעדים משמעתיים חמורים.