האברך שנהרג הבוקר מובא למנוחות

יהונתן מאיר
כ"ו תשרי ה'תש"פ 25/10/19
הבוקר סמוך למחלף הוד השרון אברך צעיר שנתקע עם רכבו בשטחויצא להזיק עזרה כשחצה את הכביש נפגע ונהרג. מדובר ברב נחמן יוסף מרקוביץ ז"ל אברך צעיר משכונת רמת בית שמש ג'. הותיר אלמנה צעירה ו 2 יתומים. הלוויתו תיערך היום ערב שבת קודש בראשית משמגר להר המנוחות. חתן ערבי שהיה בדרך לחתונתו, פגע בו למוות.
זירת התאונה. צילום; דוברות מד"א
זירת התאונה. צילום; דוברות מד"א

לפני דקות אחדות פורסם: ברוך דיין האמת. בצער רב התבשרנו על פטירתו הטראגית של האברך הצעיר הרב נחמן יוסף מרקוביץ ז"ל משכונת רמת בית שמש ג' חתנו של הרב יונה לבל מרמת בית שמש ב' (נהדר). נהרג הבוקר בתאונת דרכים קשה. השאיר אלמנה צעירה ו 2 יתומים. הלוויתו תיערך היום ערב שבת קודש בראשית משמגר להר המנוחות

עוד נמסר כי אביו של נחמן יוסף מרקוביץ ז"ל שנהרג הבוקר. נחום מרקוביץ מנהל קרית קדושת לוי בברדיטשוב שוהה באוקראינה ולמגינת לב המשפחה הוא לא יספיק להגיע שתתקיים עוד לפני כניסת השבת אל ההלוויה.

תזכורת עצובה: מדוברות מד"א נמסר הבוקר כי הבוקר (שישי) בסמוך לשעה 8:30 אירעה תאונת דרכים קטלנית בכביש 20, סמוך מחלף שמריהו מזרח לכיוון צפון. מדוברחרדי הולך רגל, בן 24, נפגע מרכב חולף, אך לצוותי מד"א שהגיעו למקום - לא נותר אלא לקבוע את מותו.

נהג הרכב הפוגע נותר במקום והוא מתוחקר על ידי בוחני תאונות דרכים של משטרת שרון. צוותי זק"א נמצאים בזירת התאונה כדי לכבד את כבוד המת.

מהפרטים שהגיעו לאלי שלזינגר 'בחדרי חרדים' עולה כי הרכב נתקע בשול הכביש, הנהג, הצעיר החרדי יצא לכביש כדי להזעיק עזרה - אך למרבה הצער נפגע מרכב חולף ונהרג במקום.

פראמדיק מד"א אלעד דרעי סיפר: "על הנתיב הימני של הכביש שכב הפצוע, גבר בשנות ה-20 כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם חבלות בכל חלקי גופו. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

למטה תמונת הרכב של ההרוג

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.