נועה ירון מתפוצצת

מהדריניוז
כ"ה תשרי ה'תש"פ 24/10/19
אחרי ש"נעלמו" מתל אביב והתגוררו במשך 14 שנה בבית שמש תוך ניתוק מוחלט מהברנז'ה, הסיפור של הזוג מרחוב נחל עין גדי מתפוצץ לעיני כל המדינה...
יובל דיין נוכח האשמות. צילום מסך
יובל דיין נוכח האשמות. צילום מסך

בעלי תשובה שהכירו מקרוב את הזוג ירון דיין מצאו עצמם באותה במשבצת נטולת השיוך (כך אני מגדיר זאת), הקושי להשתייך לקהילה לא תמיד מתאים ל"מתחזקים" או כמו שאני מכנה אותם היום "הערבות".

 כן, אותם "ערבות" שהפכו את כל עולמם וחושפים יום יום את חייהם המורכבים בחברה החרדית ובייחוד בבית שמש נועה ירון היא ה"ערבה" האולטימטיבית לגבי הבעל הנושא קצת יותר מורכב.

עכשיו, אחרי 14 שנה של "מסתור" בפרברי בית שמש, הם חושפים את הקרביים לעיני האומה בתוכנית מציאות שלא משאירה המון שאלות... סולו לרוכב בערבות.

בסדרה חדשה שתפורסם בסוף החודש הקרוב, נועה ירון חושפת את הצד שלה בכל הנושא המורכב ומה הוביל לשם. "הכי קל להגיד לא. הכי מובנה. הכי בטוח. הכי טבעי. הכי אני" אמרה דיין בביטחון רב. "להגיד כן לעומת זאת, זה בלגן לא קטן מסתבר. ואל תשאלו, עשו על זה סדרה"

נועה סיפרה אתמול בריאיון  לאתר 'סרוגים'  והסבירה מדוע הסכימה לחשוף הכול לעיניי המצלמות:  "אני מתרגשת כי בשבילי הכן הזה שאמרתי, הוא ממש לצאת מחושך לאור. מהסתרה לגילוי. מפחד לעוצמה. מסוף כל הסופים להתחלה חדשה.

הכן הזה בשבילי זה לדעת שהקדוש ברוך הוא הולך איתי יד ביד את כל הדרך. גם כשחשוך, משובש, ומפותל. הכן הזה זה להבטיח לו שאני שלו בכל מצב. בין בעליה בין בירידה. בין ברצוא בין בשוב.

או כמו שאמר רבי ישראל דב אודסר היא סיכמה בריאיון: הקדוש ברוך הוא אוהב אמת, גם כשלא כל כך יפה...אז לחיי האמת. היא משחררת, היא פודה, היא אור גדול. ולחיי הדרך המפותלת עד מאוד, לגאולה פרטית וגאולה כללית".

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.