נחמה בזכות המסורת

ח' ניסן ה'תשע"ז 04/04/17 1
מאפיית נחמה היא מאפייה משפחתית ותיקה בירושלים. ראשיתה בשכונת הבוכרים בירושלים, בה הוקמה המאפייה הראשונה על ידי סבא דוד נחמה בשנות ה-20

מאפיית נחמה היא מאפייה משפחתית ותיקה בירושלים. ראשיתה בשכונת הבוכרים בירושלים, בה הוקמה המאפייה הראשונה על ידי סבא דוד נחמה בשנות ה-20

נכדו, חיים נחמה, הצטרף לעסק המשפחתי בשנות ה-50. בשנים הרחוקות ההן ייצרה המאפייה אך ורק פיתות פרסיות ולחם פרסי יבש – שאת מתכוניהם הביא סבא דוד מפרס הרחוקה.

כיום, את הסניף החדש בבית שמש מנהל חי, דור נוסף במאפייה המשפחתית. מהסבא ועד הנין, סודות האפייה של המשפחה הועברו מדור לדור, כמו גם ערכי הברזל שהנחו את עבודתו של סבא דוד: הלקוח קודם לכל, ו"בצק צריך להרגיש אהבה", כפי שתמיד נהג לומר.

     

עם השנים המאפייה הביתית המשובחת גדלה, התפתחה והתרחבה לשישה סניפים ברחבי ירושלים, וסניף מטופח ונקי הממוקם במרכז רמב"ש א'. לצד האהבה ללחם והפיתות הפרסיות האותנטיות, מאפיית נחמה מציעה מבחר רחב של מוצרים: ג'בטות, בייגלה מתוק/ערבי, לחם שיפון, לחמים מחיטה מלאה, פאי וקישים, עוגות לימי הולדת, ועוד.

בזכות הסנדוויץ'

זה לא סוד שמאז שהגיעה מאפיית נחמה למרכז רמב"ש א', נסגרו שתי מאפיות ותיקות ולא פחות איכותיות. אנחנו יצאנו לבדוק מה הסוד שמלווה את מאפיית נחמה והופך את הסניף בבית שמש למשהו לא שגרתי, והייתי אומר אפילו חדשני. התפיסה הזו שאתה יכול להיכנס ולהרכיב לעצמך סנדוויץ' עשיר במטבע של 10 ₪ כבר גורמת לי להיות רעב, בטח שמדובר בממרחים מיוחדים ואנטי פסטי מעניין, אפילו סביח עירקי אפשר למצוא כאן, פשוט תענוג של מעדנייה!

בגלל הפיצה

כשמאפייה כל כך איכותית מוכרת לך פיצה, זה אומר שחומרי הגלם של הפיצה שאתה מזמין יהיו איכותיים ביותר, כך שלא תתקל בגבינה סינטטית  אלה 100% מוצרלה, בנוסף הפיצה תאפה על לבנים, כן כן לבנים, כמו שאופים באיטליה! התוצאה מאוד טעימה, במיוחד לאוהבי הפיצות עם בצק דק.

צריך להזכיר שניתן לעשות גם הזמנות לאירועים, מעוגות ועד מאפים וקישים, מוצרי המאפייה וכל סניפיה כשרים בהשגחת בד"ץ העדה החרדית.

מאפיית נחמה נחל זוהר 4 בית שמש 072-3728486

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
  • נחמה זה ליגה