נעצר: בן 30 חשוד שהיכה את אימו

מערכת מהדריניוז
ג' תשרי ה'תשע"ט 12/09/18
אדם בשנות ה – 30 נעצר בחשד שתקף את אמו וגרם לה חבלות חמורות ולאחר מכן התבצר בדירתם – שוטרים שהוזעקו למקום, פרצו את הדירה – מעצרו הוארך ב – 5 ימים

 

משטרת ישראל פועלת ללא היסוס וככל שתידרש בכלים העומדים לרשותה להביא למעצרם של חשודים הפוגעים פיזית ונפשית באזרחים ואף בבני משפחתם, זאת על מנת לשמור על ביטחונו ושלומו של כל אדם.

אמש, בשעות הבוקר הוזעקו שוטרים לכתובת מגורים בעיר בית שמש, בעקבות דיווח שהתקבל אודות אישה בשנות ה - 50 שהותקפה בביתה ע"י בנה ככל הנראה בעקבות וויכוח שהתגלע ביניהם, והצליחה להימלט לבית השכנים כשהיא חבולה ומדממה בראשה ובגופה. צוות מד"א העניק לאישה טיפול רפואי ופינה אותה לבית החולים במצב קל - בינוני.

השוטרים שהגיעו למקום תוך זמן קצר, הבינו כי החשוד בשנות ה – 30 מתבצר בביתו וסירב לפתוח את דלת הבית. השוטרים יחד עם צוות כב"ה שהוזעק למקום, פרצו את דלת הדירה, והשוטרים השתלטו על החשוד ועצרו אותו לחקירה בחשד לתקיפה הגורמת חבלה חמורה והכשלת שוטר בתפקיד.

לפני זמן קצר, נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה והאריך מעצרו של החשוד ב – 5 ימים עד לתאריך 16.9.18.

משטרת ישראל רואה בחומרה עבירות תקיפה בכלל ותקיפות חמורות בפרט שלעיתים קרובות גורמות לחבלות קשות ונזקים בלתי הפיכים לקורבנות העבירה. לכן גם במקרה זה פעלו השוטרים בכל הכלים העומדים לרשותם לרבות פריצת דלת הדירה על מנת לשים את ידם על החשוד ולהביאו לחקירה ולבסוף לדין בגין מעשיו.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.