סגן השר מודה בפומבי: היה דיל בבית שמש

יהונתן מאיר
י"ח תשרי ה'תש"פ 17/10/19
תיעוד שפורסם אתמול בסוכת ראש עיריית אלעד ר' ישראל פרוש בו אביו סגן שר החינוך ר' מאיר פרוש מסביר את המהלכים הפוליטיים של שומרי אמונים ואגודת ישראל בזירה המוניציפלית והאשים; "דגל התורה בחרו לא לממש את ההסכם שלנו ברחבי הארץ אנחנו רואים איך הם נראים בבית שמש"

אמש פורסם באתר 'בחדרי חרדים' תיעוד סוכת ראש עיריית אלעד ר' ישראל פרוש בו אביו סגן שר החינוך ר' מאיר פרוש ראש סיעת שומרי אמונים באגודת ישראל הסביר את המהלכים הפוליטיים של שומרי אמונים ואגודת ישראל החסידיות בזירה המוניציפלית כנגד דגל התורה הליטאית.

 כי "במקום שמשה גפני יקח על עצמו אחריות שהיה לו הסכם שהוא יכל לממש באלעד ובית שמש, אז הוא עשה איזה כיוון עם ש"ס. ואני לא בא לשפוט אותו כי כנראה יש לו גדולי ישראל שהורו לו. אבל זה דבר שמנוגד להשקפה מסוימת, שדגל התורה מחנכת שבעוד חמש שנים העיר הזו תהיה בידי ש"ס, דבר שזה ההפך ממה שעשינו עם 'דגל התורה' לפני חמש שנים".

ואז הוסיף פרוש ואמר "במקום לממש את ההסכם בגלל זה יוסי דייטש שהוא איש אגודת ישראל לא ראש עיר בירושלים. ובגלל זה נחמן גלבך שהוא איש אגודת ישראל לא ראש העיר בצפת, ובמקום לממש את ההסכם באלעד ובבית שמש לראות מה אתה יכול פה לעשות ושם לעשות ולתת משלך, אז איך שדגל התורה נראית בבית שמש אנחנו כבר יודעים ואיך שהיא נראית כאן (אלעד י"מ) אנחנו יודעים. אולי לא להשאיר את שרוליק פרוש פה ולקחת אותו למקום אחר (בית שמש כמסוכם י"מ)

יודגש כי גם נציגי שומרי אמונים הכחישו את ההסכם המתואר וגם ראש העיר ד"ר עליזה בלוך הכחישה אותו בכמה ריאיונות שנערכו עמה.

 

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.