סגן וממלא מקום ראש העיר התרשם מהשוק שהוקם

יהונתן מאיר
י"א תשרי ה'תש"פ 10/10/19
סגן וממלא מקום ראש עיריית בית שמש מר משה שטרית ביקר במתחם שוק ארבעת המינים במרכז המסחרי ברמה א ואמר; אני גאה ושמח על תוצר החשוב של שוק ארבעת המינים. לראשונה יוכלו קונים להגיע לשוק מסודר, מתוחם, מואר ולהנות מחווית קניה. לא עוד באסטות לא מסודרות בצורות שונות ובסיום המכירה לכלוך רב, אלא תנאים ראויים המשאירים טעם של עוד.
סגן ראש העיר במתחם המסודר
סגן ראש העיר במתחם המסודר

משה שטרית סגן ראש העיר וממלא מקומה מטעם סיעת הליכוד בבית שמש ביקר הערב במתחם החדש והמסודר של שוק ארבעת המינים במרכז המסחרי ברמת בית שמש א ואמר לרוכלי ולסוחרי השוק. "כחלק מתהליך ההסדרה בתחום רישוי העסקים ובהמשך לפרסום מדיניות רוכלות בעיר בית שמש, אני גאה ושמח על תוצר החשוב של שוק ארבעת המינים"

 "לראשונה" אמר שטרית "יוכלו קונים להגיע לשוק מסודר, מתוחם, מואר וליהנות מחווית קניה. לא עוד באסטות לא מסודרות בצורות שונות ובסיום המכירה לכלוך רב, אלא תנאים ראויים המשאירים טעם של עוד".

בכוונתי להמשיך בפיתוח תנאי מסחר ראויים לבעלי העסקים הקטנים בבית שמש במקומות ובאתרים נוספים. תודה לעובדי אגף שפ"ע, מחלקת הפיקוח ומחלקת רישוי עסקים בהובלת שבי חוג'ה. תודה למנהל הפרוייקט ליאור קורן וכמובן תודה לראש העיר ד"ר עליזה בלוך. שיהיה לכולנו חג סוכות שמח בירך סגן וממלא מקום ראש העיר את תושבי העיר וסוחריה.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.