סגר"ע משה שטרית: "אתמוך בראש הממשלה בכל התמודדות"

יוני קפלן
ו' כסלו ה'תש"פ 04/12/19
במסגרת סדרת מפגשים שמקיים ראש הממשלה עם סגני וראשי רשויות מכל רחבי הארץ, נפגש אתמול נתניהו גם עם סגר"ע בית שמש משה שטרית. בפגישה שוחחו השניים על מצב הפוליטי הסבוך וכן על הצרכים של העיר בית שמש. שטרית: "אני מתכוון לתמוך בראש הממשלה בכל התמודדות, בכל זירה, אם תבוא"
משה שטרית ונתניהו, אתמול.
משה שטרית ונתניהו, אתמול.

במסגרת סדרת מפגשים שמקיים ראש הממשלה עם סגני וראשי רשויות מכל רחבי הארץ, נפגש אתמול נתניהו גם עם סגר"ע בית שמש משה שטרית. בפגישה שוחחו השניים על מצב הפוליטי הסבוך וכן על הצרכים של העיר בית שמש. "אתמול נפגשתי עם ראש הממשלה בנימין נתניהו" מספר שטרית, "שוחחנו על האירועים האחרונים והטלטלה העוברת על המערכת הפוליטית."

שטרית מוסיף "ביקשתי ממנו שימשיך לפעול למען כינונה של ממשלת אחדות והוספתי שאזרחים רבים מחזקים אותו ותומכים בו אל מול גלי המתקפות שהוא עובר.

ברמה המקומית, דיברנו על בית שמש. עירנו חייבת התערבות ממשלתית בדמות הצעת מחליטים, ועל כך שותפי שלום אדרי ואני פועלים כבר 3 שנים, ומאז היבחרה עליזה בלוך אף היא פועלת למען מטרה חשובה זו מתוך הבנה שזו הדרך הטובה ביותר להביא לשיפור משמעותי ברמת החיים בבית שמש.

מיותר לציין, שאני מתכוון לתמוך בראש הממשלה בכל התמודדות, בכל זירה, אם תבוא."

תמיכתו של שטרית בנתניהו אינה מובנית מאליה לאור הסחף ההלוך וגובר של סגני וראשי רשויות מטעם הליכוד המצטרפים לקריאתו של גדעון סער לקיים פריימריז לראשות הליכוד.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.