מרגש: סדר הכנה לליל הסדר

מערכת מהדריניוז
ו' ניסן ה'תשע"ח 22/03/18
1000 בחורים תושבי העיר בית שמש יוכלו להשתתף בסדר הכנה לליל הסדר עם הרב שלמה לווינשטיין, ר' זנאוויל ויינברגר ומקהלת מלכות ותזמורתו של בני לאופר. מיזם ייחודי שהפיק סגן ראש העיר בית שמש שמואל גרינברג לבני הישיבות בהפקה מרשימה ויוצאת דופן.

אגף ח-ן חרדי יחד עם מתנ"ס גוונים לא מפסיקים להפתיע, ואחד האירועים החשובים והמיוחדים שנמצא בחוברת האירועים המהודרת, הוא "סדר הכנה לליל הסדר" עבור בני הישיבות בעיר, אותו ינווט בתבונת לב ובשפה מרוממת, מגיד המישרים הנודע הרה"ג רבי שלמה לוינשטיין שליט"א.
האירוע יערך באולמי כינור דור, ויש בו 1000 מקומות, ולכן אגב חשוב לשים לב להגיע מוקדם, שכן אחרי שיגיעו ל-1000 משתתפים לפי הוראות המשטרה שערי האולם יסגרו, ולא ניתן יהיה להכניס עוד בחורים לאירוע.
מדובר באירוע מיוחד במינו, בו ישמיע הרב לוינשטיין דברים על ליל הסדר ויציאת מצרים, ודבריו ומשאותיו ישולבו בתוך קטעי שירים מההגדה של פסח, כאשר על ההפקה אמונים חברי מקהלת 'מלכות' של ר' פנחס ביכלר, הסולן במקהלה יהיה הוא איש בית שמש הבעל מנגן העולמי ר' זאנוויל וינברגר, למקהלה גם יצטרף בשיר ובזמיר ילד הפלא דודי לינקר. על הקלידים והתזמורת יופקד בני לאופר.
במהלך האירוע ישבו חברי המקהלה על שולחן בסגנון של שולחן ליל הסדר, ומפעם לפעם יתנו פרק בשירה, לפי משאותיו של המגיד רבי שלמה לוינשטיין.
האירוע המיוחד שמוקדש לכבודם של בני הישיבות בעיר, יערך ביום רביעי י"ב בניסן בשעה 19:45 בערב באולמי כינור דוד בכניסה לעיר, וכאמור במקום ניתן להכניס רק אלף משתתפים ולכן כדאי להקדים.
להפקת האירוע המכובד הזה שבית שמש לא זוכרת כמותו, שותפים אגף ח-ן חרדי בעירייה, אגף תרבות תורנית בעירייה, מתנ"ס גוונים, איגוד בני הישיבות סניף בית שמש, והמחלקה לתרבות תורנית במשרד החינוך.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.