סוער בעירייה: דגל התורה שוקלת פרישה מהקואליציה

יוני קפלן
י"ב כסלו ה'תש"פ 10/12/19
הרוחות סוערות במסדרונות העירייה לאחר פרסום ההסכם בין ש"ס לרה"ע עליזה בלוך. לאחר ההודעה הזועמת של הבית היהודי, כעת מצטרפת גם 'דגל התורה' למתקפה. "מעשה לא ראוי ולא מוסרי. דגל התורה שוקלת את המשך דרכה בשותפות הקואליציונית עם ראש העיר". היום יתקיים דיון חירום בלשכתו של גפני

הרוחות סוערות במסדרונות העירייה לאחר פרסום ההסכם בין ש"ס לרה"ע עליזה בלוך. לאחר ההודעה הזועמת של הבית היהודי, כעת מצטרפת גם 'דגל התורה' למתקפה. 

בהודעה שפרסמה כעת דגל התורה נכתב "סיעת דגל התורה בבית שמש רואה בחומרה את התנהלות ראש העיר בקיום ההסכמים עמה עד עתה ובהתנהלות השוטפת במענה לצרכי ציבור דגה"ת ובמיוחד כעת כאשר ראש העיר סוחרת בסחורה שנתנה לשותפות אחרות ובהם דגל התורה וחותמת הסכם עם סיעת ש"ס (שהצטרפותה כשלעצמה מבורכת) אך לא ניתן להתחייב על חשבון התחייבויות שנתנו לדגל התורה."

עוד הוסיפו בדגל כי "מעשה זה הוא לא ראוי ולא מוסרי ומציף תחושות קשות של פגם באימון מצד ראש העיר ומעמיד בספק גדול אפשרות לעבודה משותפת ואי יכולת לסמוך על מילה של רה"ע."

ואם לא היה די במילים הקשות, בדגל מאיימים במפורש על פרישה מהקואליציה. "דגל התורה שוקלת את המשך דרכה בשותפות הקואליציונית עם ראש העיר, סיעת דגל התורה תתכנס עם חברי הכנסת ותביא את הדברים בפני הרבנים שליט"א".

ובמפלגה הליטאית דואגים להבהיר היכן מתקבלות ההחלטות ומציינים כי "ח"כ הרב משה גפני ששוחח עם יו"ר הסיעה שמואל גרינברג, הביע זעם רב ותחושה קשה מהתנהלותה של ראש העיר מול דגל התורה, גפני אמר כי לא ניתן לשתף פעולה עם ראש העיר שהאמון בה נפגם ואשר מתעלמת מהסכמים והתחייבות שהתחייבה לדגל התורה. הרב גפני זימן אליו את חברי הסיעה בבית שמש היום! לדיון חירום בנושא.

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.