סיבת השריפה: ככה"נ משחק באש

מערכת מהדריניוז
ז' כסלו ה'תשע"ט 15/11/18
חקירה ראשונית :השריפה החלה ככה"נ בעקבות משחק באש של ילדים, דבר שגרם להתלקחות כלי מיטה ומזרנים, שני הילדים שנפגעו קשה ובינוני זקוקים למשמרות, והוריהם נמצאים בחו"ל, כך עידכן שליח חבד מ"אסף הרופא"

חקירת השריפה הבוקר בבית שמש:
מחקירה ראשונית של השריפה הבוקר בבניין ברחוב חזון איש בעיר בית שמש, חקירה שבוצעה ע"י צח"מ בפיקודו של רע"ן חקירות במחוז ירושלים סגן טפסר  משה אלעזרי עולה:

השריפה החלה ככה"נ בעקבות משחק באש של ילדים, דבר שגרם להתלקחות כלי מיטה ומזרנים, וכתוצאה מכך פרצה שריפה משמעותית אשר פלטה עשן רב, ולכדה בתוכה את כל בני הבית, ובהם ילדים קטנים אשר חלקם נפצעו באורח קשה כתוצאה מהעשן והאש.

רק הודות לפעילות המהירה והמקצועית של לוחמי האש אשר הגיעו למקום תוך דקות ספורות חילצו את המשפחה הלכודה מהלהבות והעשן, וחילצו אזרחים נוספים בבניין, נמנע אסון כבד והרוגים רבים באירוע, וכן את שריפת כל הבניין.

אודי גל-דובר כב"ה מחוז י-ם

 

העדכון של שליח חבד:

בית חב"ד "אסף הרופא" בפעילות חירום! בעקבות שריפה בבית שמש מאושפזים בבית הרפואה אסף הרופא שני ילדים שנפגעו והוריהם נמצאים בחו"ל. יש צורך בדחיפות למשמרות עד שההורים יגיעו. יחד נתמוך בילדים המתוקים. נעזור להם בשעה קשה זו. אשמח מאוד לעזרתך בדחיפות לשעה הקרובה. הרב מנדי בקרמן בית חב"ד "אסף הרופא"

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.