סיור חה"כ מלכיאלי בעיר

יהונתן מאיר
כ"ב סיון ה'תשע"ט 25/06/19
חה"כ הרב מיכאל מלכיאלי קיים היום סיור ופגישות בעיר עם מנהלי מוסדות ופעילים מרכזיים. לאחר מכן נערכה פגישת סיכום עם נציגי ש"ס במועצת העיר ובה השתתף הרב משה אבוטבול מועמד ש"ס לכנסת וראש העיר הקודם.
מלכיאלי אבוטבול וחברי סיעת ש"ס
מלכיאלי אבוטבול וחברי סיעת ש"ס

חבר הכנסת הרב מיכאל מלכיאלי קיים הבוקר (ג') סיור ופגישות בעיר בית שמש, בין היתר, עם מנהלי מוסדות ופעילים מרכזיים ופגישת סיכום עם נציגי ש"ס במועצת העיר, בה השתתף אף הרב משה אבוטבול - מועמד ש"ס לכנסת, וראש העיר הקודם, והרב גולן שליט.

חבר הכנסת הרב מיכאל מלכיאלי בסיור בעיר: "אין ספק כי המצב כיום בעיר, כאשר ש"ס נמצאת באופוזיציה הינו מצב מאתגר, אך כל הנוטל עצה מן הזקנים אינו נכשל, ויו"ר ש"ס השר דרעי מקדיש לא מעט מזמנו החשוב לעיר זו"

חבר הכנסת מלכיאלי קיים תחילה פגישה עם פעילי ש"ס מרכזיים בעיר, במהלכה נדונו רעיונות שונים ע"מ לחזק את כוחה של תנועת ש"ס בעיר (זאת לאחר עלייה בכוחה של למעלה מ20% בבחירות האחרונות). לקראת הבחירות הקרובות.

בהמשך, התקיימה פגישה של מנהלי המוסדות המרכזיים בעיר, שם הציגו את המנהלים בפני חבר הכנסת מלכיאלי את האתגרים הרבים לקראת פתיחת שנת הלימודים הקרובה, כאשר בתהליך הרישום נרשמה עלייה משמעותית במספר התלמידים במוסדות הספרדיים בעיר.

לסיום, קיים חה"כ מלכיאלי פגישת סיכום במשרדו של הרב משה אבוטבול יחד עם נציגי ש"ס במועצת העיר, הר'  יגאל חדד, הר' יצחק אלמליח והר' ישראל רמתי,

במהלך הפגישה, דנו המשתתפים בדרכי הפעולה נוכח האתגרים הרבים העומדים לפתחם, ואף סיפרו על ההנחיות אשר מקבלים כל העת ממרן רבינו ראש הישיבה שליט"א איתו נועצים על כל צעד ושעל.

את הפגישה סיכם חה"כ מלכיאלי - "אין ספק כי המצב כיום אשר תנועת ש"ס נמצאת באופוזיציה העירונית הוא מצב מאתגר, אך ברור לכל כי כל הנוטל עצה מן הזקנים - אינו נכשל, וכי יו"ר ש"ס השר הרב דרעי מקדיש לא מעט מזמנו לעיר נוכח האתגרים, נוכחתי לפגוש נציגים, ראשי מוסדות ופעילים חזקים מאד, שלא נרתעים מדרך ארוכה ומאתגרת, אין לי ספק כי בסופו של מהלך הציבור הספרדי הספרדי בעיר יגדל ויעלה על דרך המלך"

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.