סיור מקצועי למנהלי חברת עמידר

יהונתן מאיר
כ"א אדר א' ה'תשע"ט 26/02/19
דירקטוריון חברת עמידר והנהלת החברה קיימו סיור מקצועי בעיר בית שמש עם ראש העיר ד"ר עליזה בלוך. הסיור נועד להעמקת ההיכרות עם תחום הדיור הציבורי ברחבי הארץ
מנהלי החברה עם ראש העיר. צילום: עמידר
מנהלי החברה עם ראש העיר. צילום: עמידר

כחלק ממדיניות דירקטוריון והנהלת חברת עמידר החדשה, להעמקת ההיכרות עם תחום הדיור הציבורי ברחבי הארץ-ערכו חברי הדירקטוריון: יו"ר החברה איתמר ברטוב, רו"ח פאר נדיר, תא"ל (במיל) עימאד פארס, רו"ח דליה צוקרמן, אסנת קמחי, הלנה רבליס ורונית ג'רפי וכן הנהלתה הבכירה של החברה בראשות מנכ"ל החברה, שאול גליקסברג, סיור  מקיף בעיר בית שמש.

הסיור החל בישיבת עבודה בלשכת ראש העירייה, ד"ר עליזה בלוך, שהעניקה סקירה מקיפה אודות מגמות הפיתוח בעיר, תוך דגש על שיתוף הפעולה עם חברת עמידר בתחום הדיור הציבורי. לאחר מכן הוצגה תכנית העבודה השנתית של חברת עמידר והועלו ע"י גורמי המקצוע ובהם מנהל מרכז השירות, שוקי פוגל וראש אגף נכסים ורישום, מוטי שטרית, סוגיות חשובות לקידום.

בהמשך, ערכו חברי הדירקטוריון וההנהלה סיור היכרות עם העיר, ביקרו בשכונת מזרח שמש ובדירות בפרויקט פינוי בינוי ברמת לחי. את הסיור חתמו בביקור בבית גיל הזהב בית שמש, שהינו בניהול החברה.

יו"ר דירקטוריון עמידר, איתמר ברטוב, ציין: "אני רואה חשיבות רבה לשיתוף פעולה מיטבי עם הרשויות המקומיות שבשטחן אנו פועלים. שילוב זרועות מעין זה שאנו מקיימים בעיר בית שמש, מאפשר לנו ליצור פתרונות טובים וראויים לדיירי הדיור הציבורי.  כאן המקום להודות לעיריית בית שמש וכמובן לעומדת בראשה. אנו מתחייבים להמשיך ולהעמיק את הקשר שלנו עם השטח ועם כלל הרשויות המקומיות".

ראש עיריית בית שמש, עליזה בלוך: "אני מודה לחברת עמידר ולראשיה על שיתוף הפעולה. אין לי ספק שבית שמש בדרכה להפוך לאחת הערים המרכזיות בישראל וכדי ליצור זאת אנו נדרשים לשיתופי פעולה מעין אלה. בסיור סקרתי את ההיסטוריה של העיר לצד היחודיות של בית שמש כעיר המכניסה בתוכה ציבורים שונים ומגוונים. בפגישה שהייתה לנו עם התושבים בנוגע לבינוי פינוי לקחה חברת עמידר אחריות על התושבים הגרים בבתים שברשותה והדבר מהווה בשורה לתושבינו. מאחלת לכולנו הצלחה רבה!"

 

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.