סיכום בחירות: מי ציית? ומי מרד?

אבי דוד
ה' כסלו ה'תשע"ט 13/11/18 2
אבי דוד עושה קצת סדר בבית שמש ומסכם סופית לאחר שבועיים את ההבדל בין אלו שהקשיבו לדעת תורה ונהגו כתורה לבין אלו שזועקים מרה על בזויה.
באדיבות המצלם
באדיבות המצלם

מ(ה)פך נפש

מזה שבועיים שגורמים מסוימים בעיר לא מסוגלים לקבל את המהפך ולא חדלים מלהתקיף ולהשמיץ ולהאשים את כל מי שלא בחר בהם או בחר בשב ואל תעשה (כמעט חצי מהעיר) אותם עושי דין לעצמם מרדנים שלא צייתו לדעת תורה, היה מי שהגדירם "חרדים חדשים" או שבכלל אולי הם לא חרדים... ואבוי לנו מכאלו רוחות זרות בשכונותינו וכ"ו וכ"ו.

חלק מתושבי העיר עדיין מוכי הלם. לפני הבחירות  אמרו בביתם כצעד חינוכי, ש"הרב קנייבסקי יודע מה שהוא אומר. ואם הוא אמר אבוטבול אז הוא ייבחר!!" עוד שמעתי מתלמיד חכם עצום כאן בעיר אשר הביע את אכזבתו מהתנהלות העירייה הקודמת, ועד להגעתו של שר התורה לבית שמש לא ידע מה לעשות, כי לא האמין שה"עסקונה" הזו תמשיך לשלוט ולחלל שם שמים ברבים, יום למחרת ביקורו של הרב קנייבסקי בעיר אמר לי אותו תלמיד חכם "אני לא מאמין שהקב"ה יעשה תקלה לדברי צדיקים!! ואם זה מה שהרב קנייבסקי אמר אז זה מה שיהיה וצריך להצביע אבוטבול". אמר ועשה. (עם הרבה עצב וכעס על כל העסקונה והתנהגותה)

ועכשיו אגש לסדר הדברים.זה שילדים שואלים את הוריהם איך יכול להיות שלא "יצא" מה שהרב קנייבסקי אמר?  וכל הרבנים החשובים שתמונותיהם הועלו על נס בכל פינה זועקים שזה הדבר האמנתי?

חילול השם זה שעיר מסורתית כל כך כמו בית שמש שתושביה הוותיקים כולם בנים לעולים יראי שמים ואוהבי תורה ושכונותיה הוותיקות מלאות בבתי מדרשות ובתי כנסיות שמלאות אדם בשבתות וחגים ואף ביומיום, נהפכו לשונאי חרדים מובהקים, במקום שנוסיף להם באהבת תורה והולכים בדרכיה.

מחללי כבוד התורה הם העסקנים שידעו בדיוק את המירמור בציבור מכל ההלוך ילך של העירייה ו"קומבינותיה."

ידעו טוב מאוד שהם לא "סופרים" את התושבים.

ידעו טוב מאוד שהם לא טורחים להראות שמץ של עשיה בקמפיין שאפילו לא היה עד הרגע האחרון.

ואעפי"כ לא התביישו וצחקו על הרבנים והציבור כאילו היו מנהלים עדר של מפגרים שיעשו כל אשר יורו להם,

חשבו שהם מנהלים קבוצת מסכנים שתלויים בהם ובקומבינות שלהם.

הביאו רבנים וגדולי דור בלי לתת לאף אחד לספר להם את המציאות בשטח.

סיפרו להם שזה גופי תורה. ולא, חס וחלילה חילול תורה.

 

חילול תורה, זה לעשות צחוק מרבנים ולהשתמש בהם מתי שנוח לך!

חילול תורה זה שכל הארץ יודעת שעיר תורה וחסד מלאה בחכמים וסופרים כמו בית שמש היא מהערים המוזנחות והמלוכלכות ביותר בארץ!

חילול השם זה שעיר מסורתית כל כך כמו בית שמש שתושביה הוותיקים כולם בנים לעולים יראי שמים ואוהבי תורה ושכונותיה הוותיקות מלאות בבתי מדרשות ובתי כנסיות שמלאות אדם בשבתות וחגים ואף ביומיום, נהפכו לשונאי חרדים מובהקים, במקום שנוסיף להם באהבת תורה והולכים בדרכיה.

חילול תורה וביזוי תלמידי חכמים זה שתלמידי חכמים צריכים להצטופף בין נשים לגברים כמו סרדינים באופן יומיומי באוטובוסים בדרכם לבתי הכנסיות והמדרשות ללמוד תורה.

חילול השם זה שתלמידי חכמים הולכים ברחוב בין ערמות של לכלוכים ורחובות שלא ראו ניקיון חודשים על גבי חודשים.

חילול השם זה שבבית שמש עיר מלאה חרדים ישנם שכונות עניות הנראות תואמות לסג'עייה וג'בלייה בעזה.

חילול תורה וחילול האמת זה שראשי העיר זועקים תחת כל עץ רענן שהם מתקצבים את כל המוסדות בחוק נהרי, חשמל ומים חינם, בזמן שכל מי שמכיר שניים או שלושה מנהלי מוסדות הרחוקים  מהצלחת... שומע מנגינה אחרת.

חילול השם זה לסגור הסכם עם החילונים על מניעת התרחבות העיר הוותיקה לחרדים, ואח"כ לפרסם על השני שהוא יחנוק ויעצור את ההתרחבות החרדית בבית שמש.

 

אז מה קרה בעיר התורה?

למעשה התושבים הצילו את ה"עסקונה" מלצחוק על תלמידי חכמים לעוד חמש שנים,

התושבים התנגדו לזלזול וההליכה כעדר כבשים תמימים ונטרפים שלא מבינים מה קורה איתם.

התושבים הרימו את כבוד התורה, לומדיה, וקרנה של עיר התורה במטה יהודה, והראו שאסור לזלזל בתורה ובדעת תורה שאומרת שתלמיד חכם צריך להיזהר בכל תנועותיו והליכותיו יותר מכל אדם אחר. פן יראה האזרח ויאמר חלילה איני חפץ בזה ובתורתו.

ואשרינו ואשרי חלקנו שהרמנו את קרן התורה וכבודה שהיה כמעט מושפל לאשפתות הפוליטיקה והעסקונה.

 

רוצים לעקוב אחר תוצאות האמת בירושלים לחצו כאן


 

  

תגובות

* אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר את תנאי השימוש באתר, לרבות דברי הסתה, דיבה ולשון הרע.
 • כנראה שכבר איבדו אמונה בהשם העסקנים המושחתים והגנבים שאבוטבול נתן להם אור ירוק לעשות כרצונם בשם גדולי הדור
  לא עוד השם אמר דיי מספיק
 • אל תחפשו אשמים לחילול השם.... אם יש בעיר הוותיקה אנשים שונאי חרדים או שהרחוב מלוכלך וגם אם היה (ויהיה) קומבינות ושטיקים בעירייה....
  זה לא "חילול השם" שנגרם על ידי העסקנים... זה שבית שמש לא זכתה ל10 כוכבי יופי זה לא חילול השם!
  מי שיבדוק טוב, אין עירייה בארץ שלא מיוסדת ומושטתת על יסוד של שחיתות וקומבינות ודילים ועוד....
  ויש כל כך המון חילונים ששונאים חרדים, ולרבים מהם היו אבות שומרי תורה ויראי שמים, ישנה ירידת הדורות מטורפת בדורינו.. אי אפשר להאשים אחרים בשנאתם את החרדים, ועוד להאשים את עסקני העיר ב"חילול השם"...
  אבל בהחלט "חילול השם" זה שחרדי הולך בגלוי נגד רצון גדולי התורה... ושם עליהם ועל דעותיהם פס אחד גדול... כן, זה חילול השם!
  ואם אותו אחד חושב לעצמו שבשעת צרה (שלא תבוא על אף אחד) הוא ילך לקבל ברכה וישועה מגדולי ישראל שפתאום הם כן חשובים בעיניו, שידע לו שחבל לו על הזמן........ כי הברכה לא תתקבל, אי אפשר לצער את גדולי ישראל ואחר כך כשצרכים אותם לקבל מהם ברכות!!!!!
  נקודה למחשבה!